Et Beni Nasıl Yok Edilir

Et Beni Nasıl Yok Edilir Et Beni Tedavisi

Burada yazacağımız şeyler et beni hakkında bitkisel ilaçlarla hazırlanmış et beni bitkisel tedavi yöntemi olacaktır arkadaşlar.

et-beni-nasil-yok-edilirBitkisel doğal et beni tedavisi yöntemi bilmiyorum ne kadar iyi bir yöntem ve yine bilmiyorum yararı zararı varmı. Ama biz yinede verelim bu bitkisel yöntemlerden bir kaçını siz ister yapar ister yapmazsınız.

KANTARON: Kantaron çiçeği, çakal eriği çiçeği ile eşit miktarda karıştırılır, 1 bardak kaynar suya, 1 kaşık konulur, 10 dk bekletilir, sabah-akşam 1 bardak aç karna içilir.

BAYIR TURPU: Taze bayır turpu sıkılır, yarım bardak turp suyuna 1 bardak sirke konur, 3 saat güneşte bekletilir, günde 3 defa benlerin üzerine hafif masaj yapılır.

Bir başka tarif:
Öncelikle elinizde olması gereken malzemeler kabartma tozu ve elma sirkesidir. Herkesin evinde bulunan bu malzemelerde losyonunuzu kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Bir bardak suyun içine bir çorba kaşığı kabartma tozunu ekleyin. Oluşan karışımı ister yüzünüzün bütün bölgesine istersenizde et beninin olduğu bölgeye sürebilirsiniz. Cildiniz tamamen kuruduğunda pamuk yardımı ile et benlerinizin üzerine elma sirkesini sürün. Bu işlemi geceden yapıp sabaha kadar yüzünüzde bırakarsanız etkisini daha kısa sürede görebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir