Düz Fön Nasıl Çekilir

Reklamlar

Düz Fön Nasıl Çekilir Evde Düz Fön Nasıl Çekilir Video

[pro-player width=’490′ height=’410′ repeat=’true’ autostart=’true’ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=QX1C1eEF0OE[/pro-player]

Sizlere düz fön çekimi video ile detaylı olarak bu yazımızda sunulmuştur. Düz fön nasıl çekilir video izle detayından sonra şimdi de kısaca bilgiler verelim arkadaşlar.

Düz Fön çekmek için, sadece 15 dakika ayırman yeterli. Üstelik uyglaman gereken sadece 5 adım var. Aşağıda vermiş olduğun 5 adımı uygularsan, saçların istediğin düzlükte olacaktır. Ama, evde düz fön çekmek için saçlarının orta uzunlukta ve hafif dalgalı olması gerekir. Çok uzun veya kıvırcık saçlar için kuaföre gitmelisin.

Düz Fön Nasıl Yapılır ?
1. Adım : Saçlarınızı yıkadıktan sonra, biraz nemini almak için kurutmalısınız. Kuruturken saçlarınızı kırmayacak, yumuşak bir fırçayla bir yandan taramanızda fayda var.
2. ve 3. Adım : Saçlarınızın tepesinden bir tutamı tokayla tutturun.Böylece hareket alanınız genişleyecektir. Yanlarını dipten uca doğru saç kurutma makinesi yada saç düzleştirici makineler yardımıyla fön çekerek şekillendirin. Tüm işlemi bitirmeden uçlarını bir kez daha fönle düzleştirin. Çünkü saçın en çabuk yıpranan ve darbe alan kısımları uç kısımlardır.
4. Adım : Sıra, saçlarınızın arkasına geldiğinde öncelikle tepeden topladığınız saçlarınızın ensede kalan kısmına fön çekmelisiniz .
5 . Adım : İşte son kısım! Başınızın tepe kısmında kalan saçlarınızı en son ve en yoğun şekilde fönlemelisiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.