Makyaj Trendleri

Son Güncelleme: 13.09.2020 11:40

Makyaj modası her yıl değişiyor arkadaşlar ve 2020 yılında da yine değişti ve 2020 makyaj trendi gözlere dudaklara güzellik katacak ve onları belirgenleştirecek şekilde önem kazandı.

Makyaj Trendleri 2020

Makyaj Trendleri

Belirgin Kaşlar

Bu yıl kaşlar kalınlaşacak, belirginleşecek. Kaş fırçası, kaş kalemi en yakın arkadaşlarımız olacak. Kaç kalemi alırken kaşlarınızın doğal renginden 1 ton koyu olanı tercih etmeyi ve uygulamayı kalem izini belli etmeyecek şekilde hafifçe yapmayı unutmayın.

Sıcak Renkli Allıklar

Vizon renkler ön planda. Altın parıltıları, bronzlar, kahvelerle yüzünüzü doğal rengiyle parlatın! Altın parıltılarını kış, bronz ve kahveleri yaz aylarında kullamanızı tavsiye ederiz. Allığı doğru sürerek yüzünüze her zamankinden daha güzel bir hava katabilirsiniz.

Dumanlı Gözler

Dumanlı göz makyajında koyu tonlara alışmıştık, oysa da sene gri ve siyahla sınırlı kalmayıp kahve tonları, pembeler, turuncular da kullanacağız!

Eyeliner

Bu sene eyelinerları eskisinden daha sık ve daha kalın göreceğiz. Renkli eyelinerların bu sene moda olmasıyla makyajımız renklenecek, hareketlenecek.

Kıpkırmızı Dudaklar

Makyajın en çekici parçası olan kırmızı rujlar tüm tonlarıyla bu kış moda. Kırmızı ruj nasıl seçilir diye endişelenmeyin.

Dumanlı Bakışlar

Kim demiş dumanlı bakışlar sadece gri ve siyah tonlarda olmalıdır diye… Bu görünümü yaratmanın en modern yolu; koyu morlar, gece mavileri ve çikolata renkleri kullanmak. Daha zengin ve daha sıcak bir etkiye şahit olacaksınız.

Kırmızı Ojeler

Giorgio Armani podyumunda karşımıza çıkan kırmızı tırnaklar, kırmızı ojenin tüm zamanların klasiği olduğunu bir kez daha kanıtladı. Dikkat etmeniz gereken tek şey tırnaklarınızın kısa olması.

Daha Canlı Gözler

Nötr renkli, pırıltılı bir göz farı daha canlı ve parlak bakışlara kavuşmanın en pratik yoludur. Etkili bir görünüm elde etmek istiyorsanız, alt göz kapağınızın içine de ten rengi kalem çekebilirsiniz.

Dudaklar Ön Planda

Yeni sezon makyaj trendlerinde gözümüze ilk çarpan dudaklar oldu. Dudaklar çok belirgin, dikkat çekici ve seksi. Dudaklarınızda nötr bir görünüm yaratmak için pembemsi veya açık şeftali tonunda bir ruj kullanın. Hafif bir parlaklık dudaklarınızın daha canlı görünmesini sağlayacaktır.

Kalın Kaşlar

Doğallık, bu sezon geçit töreni yapıyor. Çocuksu, kalın kaşlar geri geldi. İnce dudaklara veda öpücüğü verin!

2020 Makyaj Tüyoları

Kırmızı ruj sürmeyi beceremeyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? İşte size basit ama etkili bir tüyo: Dudak hattınızın çevresini kapatıcı ile çerçeveleyin, ardından bu hattın üzerine toz pudra sürün Bu basit teknik, rujunuzun dudaklarınızın dışına taşmasını ve dağılmasını önleyecektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir