Bronz Makyaj Yapımı

Bronz makyaj yapımı: Bronz tene makyaj nasıl yapılır? Sayfamızda, cildinizde ışıl ışıl bronzluğu yansıtacak bronz ten makyajı ve püf noktalarını okuyacaksınız.

Bronz makyaj denince akla yaz mevsimi gelir ve bronz makyaj genelde yaz aylarında bayanlar tarafından tercih edilir. Yaz ayının o neşeli ve cıvıl cıvıl coşkusunun yanında güneşinde etkisiyle sizi daha iyi görünüme kavuşturacak olan bronz makyaj nasıl yapılır burada öğreneceksiniz.

Bronz makyaj nasıl yapılır?Tek bir adımda güneşin altın rengini yüzünüze ve vücudunuza taşıyan fondöten ve pudralar, kolayca kalıcı bir bronzluk sağlayan hızlı bronzlaştırıcılar ve son dokunuş için pırıltılı kremler.

En yeni kozmetik ürünleri, bronzluk hayalinizi güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmadan da gerçekleştirmeniz için adeta ambalajda sunuyor.

Bronz bir tenin güzelliği tartışılamaz. Hele güneşlenmeden sonraki birkaç gün, nasıl da cildimiz parlak, yüzümüz canlı, sağlıklı bir görünüm alıyor. Güneşlenmek ve sağlıklı görünüm. Aslında birbiriyle o kadar çelişkili, tezat iki kelimeden bahsediyoruz ki.

Bronz makyaj yapımı

Bronz makyaj yapımı

Baştan sona doğru madde madde bronz makyaj nasıl yapılır?:

1. İlk yapmanız gereken sıcak nedeniyle nemini kaybetmiş olan cildinize iyice nemlendirici sürmek. Yoğun nemlendirici özelliğe sahip kremi, yüz ve boyun bölgesine yuvarlak hareketlerle masaj yaparak sürmektir. Nemlendirici krem cildinizin tarafından emildikten sonra bronz makyaj uygulamasına geçebilirsiniz.

2. Şimdi istediğiniz bir bronzlukta pudrayı yüzünüze iyice sürün. Bronz pudrayı, büyük bir fırça yardımıyla yüzünüze ve boynunuza sürün. Doğal ve canlı bir görünüm elde etmek için pembe tonlarında allığı, elmacık kemiklerinizin üzerine uygulayın.

3. Yanaklarınıza pembe tonlarında bir allık sürerek yüzünüzü doğal hale getirebilirsiniz.

4. Bronz makyajın en önemli tamamlayıcılarından biri de göz makyajıdır. Bunun için kahverengi tonlarını tercih edin. Ayrıca göz kapaklarınızda çift tonlarda far kullanarak daha hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

5. Sıra göz kalemi ile bakışlarınıza anlam katmakta. Pırıltılı bir makyaj için eyeliner ve göz kaleminizi bu şekilde seçebilirsiniz. Ayrıca göz renginize uyumlu bir renk seçmeniz makyajınızın güzelliğini daha da arttıracaktır. Göz makyajınızı istediğiniz renkte bir rimelle tamamlayabilirsiniz.

6. Dudaklarınız ışıl ışıl olmalı. Bunun için altın pırıltılar ya da kahverengi tonları dudağınız için ideal. Çok doğal olmasını istiyorsanız açık pembe tonlarını deneyebilirsiniz.

Bronz makyaj modelleri

Bronz makyaj modelleri

Bronz makyaj modelleri 2023

Bronz makyaj modelleri 2024

Bronz makyaj modelleri 2025

Bronz makyaj modelleri 2026

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir