Zeki Bulgan Kimdir? Biyografisi ve Hayatı

Zeki Bulgan Kimdir? Biyografisi ve Hayatı

1974 yılında Ordu ili Aybastı ilçesinde doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1995 yılında mezun oldu. Avukatlık stajını bitirdikten sonra bir süre Banka avukatlığı ve Holding Hukuk Müşavirliği görevlerinde bulundu. Askerliğini yedek Subay / Asteğmen olarak yaptı ve bu dönemde Liselerde Milli Güvenlik dersleri de verdi.

Zeki Bulgan kimdir?
Fakülte yıllarından beri politikada aktif olarak görev aldı. Siyasi parti yönetim kurulu üyeliği, milletvekili adaylığı ve ilçe başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu. Parti ve derneklerde “Adap ve Muaşeret”, ” İnsan Hakları” konularında seminerler verdiği gibi dernek ve sivil toplum örgütünün hukuk müşavirliğini de yaptı. TV kanallarında “Hukuksal Bakış” ve “Politik Söyleşi” isimli TV programları yapıp sundu ve ünlü politikacıları programına konuk etti. Kendisi de Ulusal TV’lere konuk olarak katıldı ve gazetelere çok sayıda röportaj verdi. TV programlarının yanında politika ve sosyal alanlarda halen dergi ve gazete köşe yazıları yazmaya devam eden Bulgan’ın Adalet Bakanlığından alınma Noterlik Yapabilme belgesi de vardır. Bulgan Hukuk Bürosu’nun kurucusu olarak hukukçu ekip arkadaşları ile birlikte halen avukatlık ve danışmanlık hizmetleri veren Av. Zeki Bulgan evli ve 1 çocuk babasıdır.

İlgili Makaleler

43 Yorum

 1. İstanbul Ağır Ceza avukatı -Ceza avukatı Zeki BULGAN bey beni çok sevindirdiniz, Allah sizden razı olsun, sayenizde beraat aldım, yaşasın ilahi Adalet.

 2. Avukat avukat gezdim ama Avukat Zeki Bulgan beyin iyi bir ceza avukatı olduğunu anladım adam boşa konuşmuyor. Önceki avukatlarım sen bu davadan ceza alırsın boşa avukatlara para verme diyorlardı, Allah (cc) karşıma Avukat Zeki Bulgan beyi çıkardı ve Bakırköy Ağır Ceza Mahkemesinden beraat aldım. Allah (cc) işinin hakkını veren avukatlardan razı olsun.

 3. Arkadaşımın İstanbul da Ağır Ceza Mahkemesinde davası vardı avukat bey Savunmaya geçince dedim ki arkadaşım tahliye ve beraat alır,aynen öyle oldu .Tahliye ve beraat aldı.Avukat bey sizi tekrar tebrik ediyorum.

 4. Avukat bey işini severek yapan adam gibi adam. Allah(cc) yolunu açık etsin, beni sıkıntıdan kurtardı. Teşekkür ederim.

 5. Bence de Zeki Bulgan çok iyi bir ağır ceza avukatıdır. İpten adam alan avukat desek yeridir. Şerefsiz iftiracıların yüzünden boş yere hapislerde süründüm, avukatlarım beni savunamadı. Umudumun iyice kesildiği anda Allah (c.c) karşıma Zeki beyi çıkardı. Zeki bey olağanüstü etkileyici savunmasıyla hakimleri benim suçsuz olduğuma ikna etti ve beni tahliye ettirdi sonra da beraatımı aldı. Allah (c.c) ondan razı olsun. Ağır Ceza Avukatı Zeki Bulgan beye hayatım boyunca minnettarım. Allah (c.c) ne muradı varsa versin.

 6. Zeki Bulgan iyi bir ceza avukatı tavsiye üzerine gitmiştim.Bakırköy Ağır Ceza Mahkemesinde ağır ceza davama giren avukat Zeki Bulgan beni beraat ettirdi.Ağır Ceza avukatı Kimdir diye sorana Ağır ceza avukatı Zeki Bulgan derim bana göre.İstanbul daki ağır ceza avukatlarına sevgiler.

 7. Ceza avukatı kimdir ,Ağır Ceza avukatı ne iş yapar diye araştırma yaparken.en iyi ceza avukatı Zeki Bulgan ,En iyi ağır Ceza avukatı Zeki Bulgan diye karşıma çıktı.Hukuk Öğrencisi olarak sorum olacak; Ceza avukatı mı olsam ağır ceza avukatı mı olsam hocam. Ceza davalarını seviyorum. CEZA AVUKATI OLMANIN ÖNEMİ ? AĞIR CEZA AVUKATI OLMANIN ÖNEMİ NEDİR. Saygılarımla.

 8. Ceza Hukukçusu olan ,ceza avukatı zeki Bulgan,iyi bir ağır ceza avukatıdır.Ağır Ceza avukatı olarak ,İstanbul’da ceza avukatı ve ağır ceza avukatı olarak tanınır.En iyi avukatlar arasında yer alan ünlü ağır ceza avukatı zeki Bulgan işini severek yapmaktadır.İstanbulun en iyi ceza avukatıdır.Türkiyenin en iyi ağır ceza avukatıdır bana göre.Ceza davanız varsa kesinlikle ceza avukatı veya ağır ceza avukatı ile çalışın.

 9. Ağır Ceza Avukatı Zeki Bulgan, İstanbul’un en iyi ceza avukatıdır. Zeki Bulgan Türkiye’nin en iyi güvenilir ceza avukatlarından biridir ve tavsiye ederim.

 10. CEZA AVUKATI Zeki Bulgan ile ilgili aramalar
  Ünlü Ceza Avukatı
  Türkiye’nin En iyi Ceza Avukatı
  Türkiye’nin En iyi Ağır Ceza Avukatı
  İstanbul CEZA AVUKATI tavsiye Zeki BULGAN
  Bakırköy Ceza Avukatı Zeki Bulgan
  EN İYİ CEZA AVUKATI Zeki Bulgan
  Ceza Avukatı Nasıl Olunur ?
  Zeki Bulgan İyi Parti İstanbul İl Disiplin Kurulu Başkanı
  Av.Zeki Bulgan-CEZA Avukatı – Ağır Ceza Avukatı – 02125834141

 11. iyi bir ceza avukatına ihtiyacım vardı,ağır ceza avukatı zeki Bulgan beyi tavsiye ettiler,şimdi ben ceza avukatı arayanlara Ağır ceza avukatı Zeki Bulgan beyi tavsiye ediyorum

 12. ağır ceza avukatı zeki bulgan iyi bir avukat. İstanbul’da ağır ceza davama baktı beraat aldım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir