Ferdi Kadıoğlu

Ferdi Kadıoğlu kimdir? Sayfamızda, yaş, boy kilo, sevgilisi, aslen nereli olduğu, Ferdi Kadıoğlu hayatı yazılmıştır.

Ferdi Kadıoğlu, takvimler 7 Ekim 1999 yılını gösterdiğinde Hollanda Arnhem doğumlu, Fenerbahçe’de oynayan Türk futbolcudur. Kadıoğlu, 17 Mart 2022 yılında Perşembe günü Fenerbahçe ile sözleşme yenilemiştir.

Ferdi Kadıoğlu kimdir?
Gerçek adıFerdi Erenay Kadıoğlu
Doğum tarihi7 Ekim 1999
Kaç yaşında?22
Nereli?Hollanda doğumlu olan Kadıoğlu, aslen Trabzonludur.
Boyu kaç cm?1,74 metre
Kilo73 kilogram
Sevgilisiİmza töreni sırasında Ali Koç’un önünden geçerken “Sen kimsin?” sorusuna Ferdi Kadıoğlu sevgilisi olduğunu söyleyerek onaylamıştır. Kendisinin ismi henüz açıklanmamıştır.
Ne iş yapıyor?Türk futbolcu
Şu andaki takımlarıFenerbahçe
Annesi ve babasıDiane Matla, Feyzullah Kadıoğlu
Burcu ne?Terazi burcu

Ferdi Kadıoğlu Hayatı

7 Ekim 1999 yılında doğan Ferdi Kadıoğlu, Hollandalıdır. Türk baba ve Kanada doğumlu Hollandalı bir annenin oğludur. Şu anda Fenerbahçe spor kulübünde forma giyen genç futbolcu, Hollanda 21 Yaş Altı Millî Futbol Takımı oyuncularındandır. Fenerbahçe’ye 14 Temmuz 2018 tarihinde Hollanda’nın NEC Nijmegen takımında forma giyerken transfer oldu.

Ferdi Kadıoğlu babası nereli diye soranlar için Trabzonlu olduğunu ve bir dönemde Trabzonspor ve Beşiktaş ile de transfer haberleri çıktığını belirtelim. Fenerbahçeye transfer olmasının ardından 3 Ocak 2022’de Türkiye Milli Takımını seçtiği duyurulmuştur.

Fenerbahçe ile 17 Mart 2022 yılında Ferdi Kadıoğlu, sözleşme yenileyerek imza töreni düzenlenmiştir. A Milli Takım aday kadrosuna davet edilip edilmediği sorusunu “Şu anda sakatlığım devam ediyor. Milli takıma gidebilir miyim, bilmiyorum. Göreceğiz. Umarım en kısa sürede tekrardan fit durumda olurum. Bu konu hakkında bir şey söyleyemem” diyerek cevaplamıştır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir