Barış Arduç Kimdir Biyografisi Hayatı

Barış Arduç Kimdir?

Barış Arduç

Yakışıklılığı ve karizmatik duruşu ile herkesin beğenisini kazanan Kiralık Aşk dizisinin Ömer’i bizim bilmediğimiz pek çok dizi ve filmlerde oynamıştır. Fakat en büyük çıkışını ve herkes tarafından ilgi görmesini sağlayan ise hiç şüphesiz Star tv kanalında yayınlanan Kiralık Aşk dizisi. Burada Barış Arduç hayatı hakkında bilgileri bu yazımızda bulacaksınız.

Yine araştırıp buldukça bu sayfamızda Barış Arduç nereli kaç yaşında boyu kaç ve kilosu kaç gibi bilgileri de bu yazımıza ilave olarak eklemeye çalışacağız.

Barış Arduç Oynadığı Diziler ve Filmler ( Filmografisi )

Pis Yedili

Küçük Hanımefendi – Cenk

Dinle Sevgili – Hakan

Benim İçin Üzülme – Ahmet

Bugünün Saraylısı – Selim

Sadece sen-Emir

Deliha – Cemil

Racon: Ailem İçin – Tekin

Kiralık Aşk – Ömer

İlgili Makaleler

Barış Arduç Biyografi Hayatı

Barış Arduç Yaşı: 28 yaşında.
Barış Arduç Boyu: 1.82 cm boyundadır.
Barış Arduç Kilosu Kaç Kilo: 82 kg ağırlığa sahiptir.
Barış Arduç Göz Rengi: Kahverengi göz rengine sahiptir.
Barış Arduç Saç Rengi: Siyah
Barış Arduç Nereli: 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur.
Barış Arduç Hangi Burç: Terazi

1987 tarihinde İstanbul’da doğan Arduç, Ekol Drama’da oyunculuk eğitimi almıştır. Yüzme, dalgıçlık ve futbol sporlarıyla uğraşmış, fotomodellik ve dublaj sanatçılığı yapmıştır. Arduç, Pis Yedili, Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili gibi dizilerde oynamıştır. Barış Arduç Benim İçin Üzülme adlı dizide Ahmet karakteriyle adını iyice duyurmuş, daha sonra Bugünün Saraylısı dizisinde Selim karakterine hayat vermiştir.

2015 Mart ayında vizyona giren Racon: Ailem İçin adlı dizide Tekin karakterini canlandırmaya başlamış, ancak dizi başarılı olamadığı için yayından kaldırılmıştır. Sadece Sen adlı sinema filminde de son sahnede oynamıştır.

Deliha adlı ilk sinema filminde rol almış olup senarist ve başrol oyuncusu Gupse Özay ile birliktedir. Şimdilerde ise star TV’de yayınlanan Kiralık aşk adlı dizide Ömer karakteriyle başrol oyuncusudur.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir