Arızalı Erkek Modelleri

Arızalı Erkek Modelleri

Erkeklerden bahsederken sanki araba yada eşya gibi izlenim veriyor değil mi bu başlık. Bütün hepsi pırlatan son model olacak değil ya bazıları da bu şekillerde oluyorlar.

Arızalı erkekler derken, erkeklerin bazı hareketleri yüzünden bu isim takılmış ve buradaki mana uzak durulması gereken erkeklerdir.

Erkeklerin bazılarının öyle özellikleri vardır ki bu ne biçim ha odun ha bu dersiniz ama gönlünüzü verdiyseniz de vazgeçemezsiniz. İşte genç kızların şimdiden uzak durması gerektiği erkek özelliklerinden bahsedeceğiz.

Kıskanır Hemde Deli Gibi Kıskanır

Uçan kuştan bile kıskanır derler ya işte o şekildedir bu tipler. Hiç kıskanmaması gereken kişilerden bile kıskandığını göreceksiniz. Saçmalama manyak mısın sen deseniz bile nafile o kıskançlığının önüne geçemez. Sizi arkadaşlarınızdan, ailenizden, sosyal çevrenizden, kısacası herkesten ve her şeyden kıskanabilir.

Kavga Onun İçin Yemek Yeme Su İçme Gibidir

Aklınıza gelmedik yerlerde bile durup dururken kavga çıkarma potansiyeline sahiptir. Sinir küpü gibidir deyim yerindeyse kavga çıkarmak için bahane arar durur. Trafikte giderken, evde yemek yerken ya da arkadaşlarıyla otururken, kavga çıkarması an meselesidir.

Sizinle Alakalı Her Şeye Soğuktur

Kendi çevresinde bunu yapmaz ama sizin yakın çevrenizde bildiğiniz mal gibi olurlar. Ailenize ve arkadaşlarınıza karşı soğuk davranır. Konuşmaz başka şeylerle ilgilenmeye çalışır siz yokmuşsunuz gibi davranır.

Romantikliğin R’si Bile Onda Yoktur

Ya her gün eve bir sürprizle gelme ama ayda yılda bir bile olsa hadi onuda geçtik en azından önemli günlerde bir mesaj at, bir çiçek al, bir sürpriz yap. Asla ama asla akıllarının ucuna bile gelmez. Elinde çiçekle görürlerse etrafta kılıbık diyebilirler bu mal abiye.

Dans Etmeyi Bilmez

Hadi dans edelim desen etmez ama alkol aldığı zaman piste çıkıp anlamsız hareketler yapıp milleti kendine güldürmeyi sizi utandırmayı çok iyi becerir.

İçince pamuk gibi bir insan olur; normalden kendini çok kastığı için içtiği anlarda kişilik değiştirir ve içindeki kedi ortaya çıkar.

Hiç Bir İşi Beceremez

Bir çivi çakmasını bile bilmeyebilir, dolayısıyla maçoluğu ile doğru orantıda kullanışsızdır.

Yatakta İyi Sanıyorsanız Onuda Unutun

Ne yazık ki sanıldığı gibi yatağın pek de fatihi sayılmaz. Karşısındaki kadını çoğu zaman tatmin etmeyi beceremez; çünkü bencildir ve işini bitirip kaçmaya bakar.

Kısacası kendinize böyle birini bulmuşsanız, hayat sizin için pek de gül bahçesi olmayacak. Önemli olan ise zararın neresinden dönerseniz kâra geçeceğinizdir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir