Nişan Sözleri

İçeriğimiz nişan sözleri, nişan mesajları, nişan tebrik sözleri ve bu konularla ilgili başka yazılardan oluşmaktadır.

Nişanlanan tanıdığınız herhangi birisini kutlamak için gönderebileceğiniz ve ona ne kadar değer verdiğinizi anlatan sözleri burada bir araya getirmek istedik arkadaşlar. Sizlerinde bize yardımcı olmak için kendinize ait nişan sözünüz varsa yazın yayınlayalım.

Evliliğin ilk adımı sayılan nişanlanma, ülkemizde de dünyada da evlilik öncesi yapılan ve evlenecek kişilerin birbirini tanıması için için evliliğe kadar geçen sürece denir. İşte böyle durumda olan insanlara kutlama tebrik yapabileceğiniz sözlerle sizleri baş başa bırakalım.

Nişan Sözleri

En Güzel Söz ve Nişanlanma Mesajları

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle… Nişanınızı kutlarım.

Hayatın çok kısa, yaşam boyu ikiniz birlikte bir ömür boyu mutlu olmanız dileğiyle bugünden itibaren birbirinizi üzmeden bir ömür mutluluklar dilerim. Sözünüzü kutlarım

Ne güzeldir bir birini seven iki yüreğin bu sevgiyi nişanla sözle ölümsüzleştirmesi. Size bir ömür boyu mutluluklar ve iki cihan saadeti diliyorum.

Hayat dediğin bu yoldan birleşen yollarınızın hiç bir zaman ayrılmaması dileklerimle. Nişanınızı tebrik ederim…

Nişan gününüzde ve yaklaşan evlilik yaşamınızda size mutluluklar dileriz. Kucak dolusu sevgiler.

Mutluluk rüzgarları gönderiyorum sana size aşırı dozda sevgi, mutluluk ve hayatınız boyunca mutluluklar diliyorum. Nişanınızı tebrik ederim…

Bedenle olan aşk pazara kadar, ruhla olan aşk ölene kadar. Bedenen ve ruhen birlikte yaşanan aşkta mezara kadar. Nişanınızı tebrik ederim.

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle… Nişanınız en hayırlısını versin.

Mutlu bir yolun temelini attığınız bu günde mutluluğunuzun daim olması dileklerimle.

Bu nişan gününüzde sevginizle dünyaya renk verin, çünkü bu hayatınızın en özel günüdür. Mutluluklar!

Bu mutlu ve mesut gününüzü bizimle paylaştığınız için size çok teşekkür ederim. Hayatınız boyunca mutlu olmanızı canı gönülden dilerim. Sözünüz hayırlı olsun..

Bir ömür birlikte olmak için attığınız bu adımdan Allah(c.c) sizi pişman etmesin. Mutlulukla birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha ayrılmasın. Mutluluk dolu günler sizin olsun.

Gönül ortaklığınızı pekiştirdiğiz bir ömür birbirinize verdiğiniz sözünüz daim olsun. Mutluluk yoldaşız olsun. Bir ömür mutlu olmanız temennisiyle. Saygılarımla…

Nişan ve söz denilen bu hayırlı kurumun altına mutluluk ve sevgi adına daima güzel imzalar atmanız dileklerimle. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim… Sözünüzü kutlarım

Hayata ve sizi birbirinize bağlayan kalpleriniz hiçbir zaman ayrılmasın. Mutluluklarınız daim olsun.

Sizi birbirinizin gözlerine bakarken gördüğümde, aşkın gerçekliğini görüyorum. Siz ikiniz böyle güzel bir aile kuracaksınız. Mutluluklar dilerim. Nişanınızı tebrik ederim

İkinizi de tebrik ederim. Nişanlanmanız harika haber! Sonsuza dek sevgi ve mutluluk dilerim.

İyi ve kötü günde, önümüze çıkan tüm engelleri sevginiz ve bir birinize olan saygınızla yenmeniz dileklerimle. Nişanınızı kutlarım.

Mutluluğunuz dünyayı kıskandıracak kadar büyük olsun, sevginizi destanlaşacak kadar mükemmel olsun, Sözünüz kutlu olsun.

Şu güzel ve mutlu tabloyu hiçbir zaman kaybetmeyin. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Her gününüzü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum… Nişanınızı tebrik ederim…

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca “zaman”ınız olmasını diliyorum. Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Nişanınızı tebrik ederim

Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, Söz ile ilk adımı attığınız sevginiz hep çoğalsın. Mutluluklar.

Bir aşk gülümsemeyle başlar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü gibi taze kalmasını ve mutlu olmanızı diliyorum. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın!

Bir bütün oluşturduğunuz bugün birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz birbirine… Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikteliğe adım attığınız şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle? Mutluluklar!

Nişanınızı tebrik eder, size mutluluklar dilerim! Harika bir çift olabileceğinizi biliyorum.

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum. Nişanınızı tebrik ederim

Rabbim hayatınız boyunca mutluluğunuzu daim etsin. Hızır yoldaşınız olsun. Bir ömür boyu mutluluk sizinle olsun. Saygılar, sevgiler ile mutlu günlere yürümeniz dileğiyle… Nişanınızı tebrik ederim

Birbirinize göre olduğunuzu biliyorduk. Tebrikler, ikiniz için de çok mutluyuz!

İyi bir evliliğin iki şeye bağlı olduğunu sakın unutma: Birincisi doğru insanı bulmak, ikincisi doğru insan olmak. Sözünüz kutlu olsun.

Sevgiyle birleşen elleriniz, kıpır kıpır atan yürekleriniz bir ömür ayrılmasın. Birlikteliğiniz boyunca en güzel günleri, en keyifli anları ve sevginin yaşanacak en iyi yanlarını beraber yaşamanızı dilerim… Sözünüz kutlu olsun.

Sevginizi ölümsüzlestirmeye dogru attiginiz bu adimda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalmasi ve mutlu olmaniz dilegimle. Nişanınızı tebrik ederim.

Eş dediğin koluna değil yüreğine yakışmalı. Öyle sıradan gelip geçici heves değil, sonsuza kadar nefes olmalı. Sözünüz kutlu olsun.

O kadar mutlusunuz ki, mutluluk bile kıskansın bir ömür mutluluğunuzu. Mutluluklar Dilerim. Sözünüzü kutlarım.

Mükemmel çifti tebrik ederim. Harika yolculuğunuzun sevgi ve mutlulukla dolu olmasını dilerim.

Sana eşin olacak yengemizle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, Sözünüzü kutlarım

Hayat boyu birbirinize sevgi ve sadakatle bağlı kalmanızı, neşe dolu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmenizi diliyoruz… Ömür boyu, sonsuz mutluluklar!

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim… Sözünüz kutlu olsun.

Bu mutlu gününüzde yanınızda olmayı çok isterdik, ama gelmek kısmet olmadı. Size mutluluklar ve güzellikler diliyoruz…Nişanınızı kutlarım

Sevgi, sadakat ve mutluluk dolu bir ömür dileği ile, her ikinize de mutluluklar dileriz… Evililiğin ilk basamağı olan Nişanınızı tebrik ederim

İkiniz için de çok mutluyum. Nişan ve sonrasında sizin için her şeyin en güzelini dilerim! Kucak dolusu sevgiler.

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz. Nişanınızı tebrik ederim

Hayatınız boyunca önünüze çıkan tüm zorlukları, güçlükleri sevginizle aşmanız dileklerimle. Bir ömür boyu canı gönülden mutluluklar içinde yaşamanızı diliyorum. Nişanınızı tebrik ederim

Bu attığınız ilk adımla hayat boyu birbirinizden ayrılmayın, her şey gönlünüzce olsun, her ikinizi de tebrik eder mutluluklar dilerim.

Birlik ve beraberliğinizin bir ömür boyu bürmesi dileklerimse. Saygılar ve sevgiler..

Sana nişanlınla birlikte huzur ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir