Nişan Sözleri

Nişan sözleri kısa sayfamızda, nişanlanan yada sözlenen birine söylenecek nişan tebrik mesajları hazırlanmıştır. İşte nişanlanma sözleri.

Nişan sözleri, nişan tebrik mesajları sayfamızda, tanıdığınız birine bu mutlu gününde göndereceğiniz sözleri yada sözlenen birine sözlenmekle ilgili sözleri bulacaksınız.

Dünyanın her yerinde, kadın yada erkek bir yaştan sonra evlenip bir aile kurmak ister. Böyle zamanlar o kişiler için çok özeldir ve unutamayacakları günlerden bir kaç tanesidir. Yıllar geçse de orada yaşananlar ilk gün gibi akıllarda kalır. Nişanlanmak evliliğe atılan ilk adımlardan birisidir. Yine çiftlerin ailelerinden onay aldıklarının işaretidir. İşte bu özel gün için nişanlanan yada sözlenen birine söylenecek nişan tebrik mesajları hazırlanmıştır.

Yine burada okuyacaklarınız içerisinde nişan sözleri kısa olarak derlenmiştir. Arkadaşa yada istediğiniz herhangi birisine rahatlıkla yollayacağınız söz tebrik mesajları da yine içeriğimizde olacaktır.

Nişan Tebrik Sözleri

Nişan Sözleri

1. Her gününüzü her an bitecekmiş gibi sevgiyle bağlı bir şekilde yaşamanızı diliyorum. Nişanınızı tebrik ederim.

2. Nişan gününüzde ve yaklaşan evlilik yaşamınızda size mutluluklar dileriz. Kucak dolusu sevgiler.

3. Mutlu bir yolun temelini attığınız bu günde mutluluğunuzun daim olması dileklerimle.

4. Nişanınızı tebrik eder, size mutluluklar dilerim! Harika bir çift olabileceğinizi biliyorum.

5. İkinizi de tebrik ederim. Nişanlanmanız harika haber. Sonsuza dek sevgi ve mutluluk dilerim.

6. Bu nişan gününüzde sevginizle dünyaya renk verin, çünkü bu hayatınızın en özel günüdür. Mutluluklar.

7. Hayata ve sizi birbirinize bağlayan kalpleriniz hiçbir zaman ayrılmasın. Mutluluklarınız daim olsun.

8. Hayat dediğin bu yoldan birleşen yollarınızın hiç bir zaman ayrılmaması dileklerimle. Nişanınızı tebrik ederim.

9. Bu mutlu nişan gününüzde yanınızda olmayı çok isterdik, ama gelmek kısmet olmadı. Size mutluluklar ve güzellikler diliyoruz.

10. Sana nişanlınla birlikte huzur ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

11. İkiniz için de çok mutluyum. Nişan ve sonrasında sizin için her şeyin en güzelini dilerim! Kucak dolusu sevgiler.

12. İyi ve kötü günde, önümüze çıkan tüm engelleri sevginiz ve bir birinize olan saygınızla yenmeniz dileklerimle. Nişanınızı kutlarım.

13. Sevgi, sadakat ve mutluluk dolu bir ömür dileği ile, her ikinize de mutluluklar dileriz. Evliliğin ilk basamağı olan Nişanınızı tebrik ederim.

14. Mutluluk rüzgarları gönderiyorum sana/size aşırı dozda sevgi, mutluluk ve hayatınız boyunca mutluluklar diliyorum. Nişanınızı tebrik ederim.

15. Bedenle olan aşk pazara kadar, ruhla olan aşk ölene kadar. Bedenen ve ruhen birlikte yaşanan aşkta mezara kadar. Nişanınızı tebrik ederim.

16. Ne güzeldir bir birini seven iki yüreğin bu sevgiyi nişanla sözle ölümsüzleştirmesi. Size bir ömür boyu mutluluklar ve iki cihan saadeti diliyorum.

17. Sizi birbirinizin gözlerine bakarken gördüğümde, aşkın gerçekliğini görüyorum. Siz ikiniz böyle güzel bir aile kuracaksınız. Mutluluklar dilerim. Nişanınızı tebrik ederim.

18. Bir ömür birlikte olmak için attığınız bu adımdan Allah(c.c) sizi pişman etmesin. Mutlulukla birleşen www.nazlim.net elleriniz ve kalpleriniz bir daha ayrılmasın. Mutluluk dolu günler sizin olsun.

19. Hayatınız boyunca önünüze çıkan tüm zorlukları, güçlükleri sevginizle aşmanız dileklerimle. Bir ömür boyu canı gönülden mutluluklar içinde yaşamanızı diliyorum. Nişanınızı tebrik ederim.

20. Rabbim hayatınız boyunca mutluluğunuzu daim etsin. Hızır yoldaşınız olsun. Bir ömür boyu mutluluk sizinle olsun. Saygılar, sevgiler ile mutlu günlere yürümeniz dileğiyle. Nişanınızı tebrik ederim.

Söz Tebrik Mesajları

1. Bu kısa hayatta, bir ömür boyu mutlu olmanız dileğiyle. Sözünüzü kutlarım.

2. Birlik ve beraberliğinizin bir ömür boyu sürmesi dileklerimle. Saygılar ve sevgiler.

3. Birbirinize göre olduğunuzu biliyorduk. Tebrikler, ikiniz için de çok mutluyuz.

4. Şu güzel ve mutlu tabloyu hiçbir zaman kaybetmeyin. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

5. İyi bir evliliğin iki şeye bağlı olduğunu sakın unutma: Birincisi doğru insanı bulmak, ikincisi doğru insan olmak. Sözünüz kutlu olsun.

6. Mükemmel çifti tebrik ederim. Harika yolculuğunuzun sevgi ve mutlulukla dolu olmasını dilerim.

7. Sana eşin olacak yengemizle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, Sözünüzü kutlarım.

8. Bu attığınız ilk adımla hayat boyu birbirinizden ayrılmayın, her şey gönlünüzce olsun, her ikinizi de tebrik eder mutluluklar dilerim.

9. Nişan ve söz denilen bu hayırlı kurumun altına mutluluk ve sevgi adına daima güzel imzalar atmanız dileklerimle. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

10. Hayat boyu birbirinize sevgi ve sadakatle bağlı kalmanızı, neşe dolu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmenizi diliyoruz. Ömür boyu, sonsuz mutluluklar.

11. Eş dediğin koluna değil yüreğine yakışmalı. Öyle sıradan gelip geçici heves değil, sonsuza kadar nefes olmalı. Sözünüz kutlu olsun.

12. O kadar mutlusunuz ki, mutluluk bile kıskansın bir ömür mutluluğunuzu. Mutluluklar dilerim. Sözünüzü kutlarım.

13. Mutluluğunuz dünyayı kıskandıracak kadar büyük olsun, sevginizi destanlaşacak kadar mükemmel olsun, Sözünüz kutlu olsun.

14. Bu mutlu ve mesut gününüzü bizimle paylaştığınız için size çok teşekkür ederim. Hayatınız boyunca mutlu olmanızı canı gönülden dilerim. Sözünüz hayırlı olsun.

15. Sevgiyle birleşen elleriniz, kıpır kıpır atan yürekleriniz bir ömür ayrılmasın. Birlikteliğiniz boyunca en güzel günleri, en keyifli anları ve sevginin yaşanacak en iyi yanlarını beraber yaşamanızı dilerim. Sözünüz kutlu olsun.

16. Gönül ortaklığınızı pekiştirdiğiniz bir ömür birbirinize verdiğiniz sözünüz daim olsun. Mutluluk yoldaşız olsun. Bir ömür mutlu olmanız temennisiyle. Saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir