Audrey Hepburn Sözleri

En Güzel Audrey Hepburn Sözleri

Türkçe yada İngilizce biliyor muydu bilmiyorum ama öncelikle sizlere kendisini tanıtalım daha sonra ise Audrey Hepburn’ün ünlü sözlerini paylaşalım.

İngiliz-Hollandalı sinema oyuncusudur. Daima sempatik ve masum yüzlü güzel oyuncu 1 Oscar ödülüne sahiptir. İngiliz bir baba ve Hollandalı bir annenin çocuğudur. İşte Audrey Hepburn sözleri.

Hiçbir şey imkansız değildir. Kelimenin kendisi “Ben mümkünüm” diyor.

Nasıl yaşanacağını, kenarda durup izlemeden dünyanın nasıl hem içinde hem dışında olunacağını öğrendim. Bir daha asla ama asla hayattan kaçmayacağım. Aşktan da.

Audrey Hepburn sözleri resimli

Asla yok olmayan tek güzellik, zarafettir.

Eğer güzel gözlerin olmasını istiyorsan, İnsanlara iyilikle bak. Eğer saçların güzel olsun istiyorsan, bırak çocuklar ellerini geçirsin saçlarından. İnce bir bedense isteğin, ekmeğini açlarla bölüş. Ve güzel dudaklara sahip olmak için, sadece güzel sözler söyle.

Bir tarafım belki hep çocuk kaldı. Ama bir yandan da, erkenden olgunlaştım. Çünkü genç yaşta acı ve korkuyla tanıştım.

Çok sık yalnız olmam gerekiyor. Cumartesi’den Pazartesi’ye kadar evimde yalnız kalırsam çok mutlu oluyorum. Çünkü böyle iyileşiyorum.

1. Audrey Hepburn sözleri

Bir insanın kendi hakkında söylediklerinden ziyade, başkaları hakkında söylediklerine bakarak onu daha iyi tanıyabilirsiniz.

Yaşınız ilerledikçe iki eliniz olduğunu fark edeceksiniz; biri kendinize, diğeri de başkalarına yardım etmek için.

Devasa bir şefkat ihtiyacı ve müthiş bir şefkat gösterme gereksinimiyle dünyaya geldim.

İlgili Makaleler

Yalnızca sade insanlar sevginin ne olduğunu bilir. Karmaşık insanlar iyi bir izlenim bırakmak için öyle uğraşırlar ki sonunda sabırları tükenir.

Hayatım formül ya da teorilere değil sağduyuya dayanır.

Hayat bana ne yaşatırsa yaşatsın, karşıma ne kadar kötü insan çıkarsa çıksın, canım ne kadar acırsa acısın, şu üç şeyden asla vazgeçmeyeceğim. Kendim olmaktan, iyi olmaktan ve nefes aldığım her saniye için mutlu olmaya çalışmaktan.

2. Audrey Hepburn sözleri

Şu kedi gibiyim, isimsiz bir serseri. Biz kimseye ait değiliz, kimse bize ait değil. Birbirimize bile ait değiliz.

Beni güldüren insanları seviyorum. Doğrusu en sevdiğim şeyin gülmek olduğunu düşünüyorum. Çok sayıda hastalığı tedavi ediyor. Bu muhtemelen bir insanın sahip olabileceği en önemli şey.

Birinin hayatının neresinde olduğumu çözemediğim zaman hiçbir yerinde olmamayı tercih ederim, çünkü belirsizlik değersizliktir.

Hayat kısa. Kuralları çiğneyin, çabuk affedin, yavaş öpün, gerçekten sevin, kontrolsüz bir şekilde gülün ve sizi gülümseten hiçbir şeyden asla pişmanlık duymayın.

Yaş aldıkça iki eliniz olduğunu keşfedersiniz. Biri kendinize yardım etmek içindir, diğeri başkalarına.

Bir bardak çay demleyeceğiniz kimseniz yoksa, kimsenin size ihtiyacı yoksa, bence işte o zaman hayat sizin için bitmiştir.

Muazzam bir şefkat ihtiyacı ve onu vermek için korkunç bir ihtiyaçla doğdum.

Ben pembeye inanıyorum. Ben gülmenin en iyi kalori yakıcı olduğuna inanıyorum. Ben öpmeye ve çok öpmeye inanıyorum. Her şeyin ters gidiyor gibi göründüğü zamanlarda güçlü olmak gerektiğine inanıyorum. Ben mutlu kızların en güzel kızlar olduğuna inanıyorum. Yarının başka bir gün olduğuna inanıyorum ve mucizelere inanıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir