Audrey Hepburn Sözleri

Son Güncelleme: 25.11.2019 23:17

Audrey Hepburn Sözleri

Türkçe yada İngilizce biliyor muydu bilmiyorum ama öncelikle sizlere kendisini tanıtalım daha sonra ise Audrey Hepburn ünlü sözleri paylaşalım.

İngiliz-Hollandalı sinema oyuncusudur. Daima sempatik ve masum yüzlü güzel oyuncu 1 Oscar ödülüne sahiptir. İngiliz bir baba ve Hollandalı bir annenin çocuğudur. İşte Audrey Hepburn’un En Güzel Sözleri

Audrey Hepburn Sözleri“Nasıl yaşanacağını, kenarda durup izlemeden dünyanın nasıl hem içinde hem dışında olunacağını öğrendim. Bir daha asla ama asla hayattan kaçmayacağım. Aşktan da…”

Bir tarafım belki hep çocuk kaldı. Ama bir yandan da, erkenden olgunlaştım. Çünkü genç yaşta acı ve korkuyla tanıştım…

Eğer güzel gözlerin olmasını istiyorsan, İnsanlara iyilikle bak. Eğer saçların güzel olsun istiyorsan, Bırak çocuklar ellerini geçirsin saçlarından. İnce bir bedense isteğin, Ekmeğini açlarla bölüş. Ve güzel dudaklara sahip olmak için, Sadece güzel sözler söyle.

“Çok sık yalnız olmam gerekiyor. Cumartesi’den Pazartesi’ye kadar evimde yalnız kalırsam çok mutlu oluyorum. Çünkü böyle iyileşiyorum.”

“Bir insanın kendi hakkında söylediklerinden ziyade başkaları hakkında söylediklerine bakarak onu daha iyi tanıyabilirsiniz.”

“Devasa bir şefkat ihtiyacı ve müthiş bir şefkat gösterme gereksinimiyle dünyaya geldim.”

“Yaşınız ilerledikçe iki eliniz olduğunu fark edeceksiniz; biri kendinize, diğeri de başkalarına yardım etmek için.”

“Hayatım formül ya da teorilere değili sağduyuya dayanır.”

“Yalnızca sade insanlar sevginin ne olduğunu bilir. Karmaşık insanlar iyi bir izlenim bırakmak için öyle uğraşırlar ki sonunda sabırları tükenir.”

“Şu kedi gibiyim, isimsiz bir serseri. Biz kimseye ait değiliz, kimse bize ait değil. Birbirimize bile ait değiliz.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir