Tüy dökücü krem nasıl kullanılır

Reklamlar

Tüy dökücü kremler nasıl kullanılır

tüy dökücü krem nasıl kullanılırErkek içinde artık kullanılan kremler olduğunu hatırlatır cevapların hem bayan hem erkeklere yönelik olduğunu söylememize gerek yoktur. Özellikle karın bölgesindeki tüyler için erkeklerin kullandıklarını biliyorum ve spor yapan erkekler ise tüm vücutları için tüy dökücü kremleri tercih etmektedirler. Bayanlar bu konuda biraz daha bilgili oldukları için onlar sadece işin püf noktalarını bilmiş olacaklar. Bu yazımız içerisinde tüy dökücü krem nasıl kullanılır ve tüy dökücü krem nerelerde kullanılır gibi sorularımıza kullanımı ve zararları gibi ekstra konulara da değineceğiz.

Tüy dökücü krem kullanımı

Öncelikle uygulamak istediğiniz bölgeyi mutlaka temizlemelisiniz. Cildinizde kremli ve yağlı doku olmamasına dikkat etmelisiniz. Daha sonra tüy dökücü kremin içinden çıkan spatulanın üzerine kremi sıkın. Tüy dökücü kremi bu spatulayı kullanarak cildiniz üzerine güzelce uygulayın. Bazı arkadaşlar ellerimizle uygulasak ne olur diye sormuşlar. Ellerinizle uygulamak herhangi bir tahrişe ve alerjiye neden olabilir. Kremle tüm istenmeyen tüylerinizi kaplayın.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta cildinizin kızarmaması için kremi 6 dakikadan fazla tutmamanız. Tüylerin kolayca alındığından emin olmak için spatulanın ucuyla küçük bir bölüm üzerindeki kremi temizleyebilirsiniz. Tüyleriniz saptulaya geldiğinde tıpkı ağda yapar gibi tüylerin çıkış yönünün tersine kremin tamamını temizleyin. Daha sonra cildinize ılık su tutarak kremin kalıntılarını da temizleyin. Yumuşak bir havluyla cildinizi kurulayın. İsteğe göre nemlendirici kullanabilirsiniz.

Bitkisel Tüy Dökücü ve Azaltıcı Krem Planta Pura kullanımı

Planta Pura Crema Depilatoria Bitkisel Tüy Dökücü ve Azaltıcı Krem içeriğindeki bitki özleri ve ananas macunu ile vücuttaki tüyler üzerinde güvenle kullanılabilir.Bölgeyi sabun ve su ile temizledikten sonra özel spatulası ile bir tabaka halinde uygulandıktan sonra 6-7 dakika beklenir.(Bacaklarda 7-8 dakika)Sonrasında akan suyun altında spatulası ile kazınarak temizlenir.Bu süreçten sonra sabun kullanmayınız. Açık yaralı ,tahrişli deriye ve yüzünüze uygulamayınız.

2-Naturaderm Tüy Dökücü Krem

Naturaderm Piyasada Bulabileceğiniz en iyi kremdir hem fiyat hemde kalite olarak en iyisi olduğundan çok fazla satılmakta ve pazarın %60 elinde tutmaktadır.

Naturaderm Kullanımı

Kullanmadan önce cildiniz kuru olmalıdır,Kuru olduğuna emin olduktan sonra gerekli bölgelere sürünüz.5 dk bekletiniz.Tüyler dökülmeye başlayınca bol su ile yıkayınız

NaturaDerm’in tüyler üzerindeki etkisi nedir?

Tüy sayısında azalma, tüy çapında incelme ve tüy çıkışında gecikme sağlar. Uyguladıktan sonra cildinizi yıkamanız gerekmeyeceği gibi cildin günlük bakımın sağlayıp nemlendirir.

NaturaDerm, her cilt tipine uygunmudur?

NaturaDerm her cilt tipinde güvenle kullanılabilir.

NaturaDerm’i düzenli kullanmak şart mıdır?

Evet. Öngörülen sonuçlara ulaşabilmek için düzenli kullanım çok önemlidir. Bu şekilde NaturaDerm en iyi sonucu verecektir. Düzensiz kullanım sonuç alma sürecini uzatacaktır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.