Göbekteki kıllar nasıl gider?

Kadınlarda en büyük sorunlardan biriside göbekteki kıllardır. Nasıl alınır bilmeyenler için adeta işkence gibidir ve hiç gitmeyeceğini ömrünüzün sonuna kadar bununla yaşayacağınızı düşünürsünüz. Göbekdeki kıllardan nasıl kurtulurum diyenlere adeta bu yazımız ilaç gibi gelecek.

Göbek bölgesinde oluşan bu kötü durumun, kadınların istediği kıyafeti giyememe ve kendilerine olan öz güvenlerini yitirmeleri gibi sonuçları vardır. Fazla uzatmadan göbek bölgesindeki kıllardan kurtulmak isteyenlere maskelerden ve başka çözüm önerilerinden bahsedelim.

Göbekteki kıllar nasıl gider

Göbekteki kıllar nasıl gider? Göbek kılları için bitkisel çözüm var mı?

Sizlerde göbek kıllarından müzdaripseniz, en azından bir zamanlar bulunan kıllardan kurtulma yolunu buldu iseniz, yazımıza yorum yaparak diğer arkadaşlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Aslında kullanacağınız yöntemler şunlar arkadaşlarım, cımbızla almak, bioder kullanmak, oksijenli su kullanmak vs. ne yaparsanız yapın yinede çıkacağını göreceksiniz. Bu tür durumda kılları sarartmak en mantıklısı gibi geliyor bana. Sir ağda da kullanabilirsiniz.

İğneli epilasyon için duyduğum kadarı ile daha iyi sonuçlar alınıyormuş. Yinede bu işi yapan epilasyon merkezlerinden daha sağlıklı bilgiler alabilirsiniz. Bundan da sonuç alamam diye uğraşanlar için lazer epilasyon öneriyoruz. Eğer hormonal bir sorununuz yoksa ( ki testinizi yaptırıp doktora sorabilirsiniz ) en iyisi lazer epilasyondur.

Göbek bölgesindeki kıllar için tüy dökücü krem işe yarar mı?

Tüy dökücü ürünlerin en büyük dezavantajları kısa sürede yeniden o bölgede tüylerin belirmesidir ki inanın bana burada da aynısı olacak. O yüzden kesin bir sonuç alacağınızı düşünmüyorum ama işiniz acilse ve zamanınız yoksa bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Göbekteki kılları jiletle almak çözüm mü?

Traş etmenin en kötü yanlarından birisi de kılların daha sert ve belirgin bir şekilde yeniden çıkmasıdır. Bu yöntemde tüyler kökünden alınmaz ve tekrar çıkması süresi daha azdır. Zamanınız yoksa belki ama tavsiye etmiyorum.

Lazer epilasyon göbek kıllarını tamamen yok eder mi?

Evet kesin sonuçtur ve para konusunda da sıkıntılarınız yoksa bu yöntem sizin sorununuza kökten çözüm getirecektir. Bu yöntem sayesinde kıl kökleri lazer ışınları ile 3 yada 4 seansta kökünden yakılır ve bir daha çıkmaz. Mahalle aralarında bile bu yöntemi uygulayan güzellik merkezleri kurulmuş durumda.

Sir ağda göbek kıllarına çözüm getirir mi?

Acıya dayanırım diyorsanız bu yöntemle de göbek kıllarından kurtulabilirsiniz. Sonsuza kadar kurtarmıyor sizleri ama belli süre bu yöntemle kılları göbeğinizde görmemiş olursunuz. Bazı kadınlarda sivilce ve kızarmalar gibi yan etkileri olsa da belli süre kıllar yok olduğu için bu yöntem uygulanabilir.

Göbek kılları için bitkisel çözüm yöntemi var mı?

Derin bir kabın içine bir adet yumurtayı kırın ve içerisine eşit miktarlarda mısır ununu ve şekeri ilave ederek iyice çırpın. Daha sonra bu karışımı göbeğinize sürün ve kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra da çok nazik bir şekilde göbeğinizden karışımı soyun. Bir haftada bu kürü 4 kez uygulayın. Zamanla göbek kıllarının geçeceğine şahit olacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir