Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır

Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır

Koç burcunda olan erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır. Koç burcunda olan erkeklerin hoşlandığı kadın tipleri nasıldır. Bu sorularımız bu yazımızda cevap bulacak arkadaşlar.

Koç burcu erkekleri doğuştan şövalyedirler. Başkalarının yardım istemelerinebayılırlar. Sizi bir şeyden kurtardıklarını hissetmekten ve çaresiz kadınlar savaşmaktan hoşlanırlar.

Onlara sürekli yeni bir heyecan ya da sürpriz yaratmalıdır. Bütçe ile kısıtlı olmaktan hoşlanmazlar. Uygun zamanlarında cömert bile olurlar. Paraları varsa inanılmayacak derecede eliaçıktırlar. Böyle durumlarda, kadınlar eşlerinden aldıkları paraların bir bölümünü, parasız kalacakları günler için saklamalıdır. Koç burcu erkeği kadının saçının şeklinden ve giydiği şapkalardan etkilenir.

Arkadaş olabilecek ve sportmen kadınlardan hoşlanır. Ama herşeyden once eşlerinin ya da sevgililerinin gururlu olmasını isterler akıllı kadın, erkeğin fiziğ değil, gurur ve ihtirasına ilgi duyar. Koç burcu erkeğinin karısı, eşinin erkek arkadaşlarıyla iyi geçinmelidir. Giyim ve davranış konusunda modaya uygun olmalı, güncel konuları ve haberleri çok iyi izlemelidir. Ama hiç bir zaman unutmamalıdır ki, Koç erkeği maceraperest, lider ve öncüdür. Meşaleyi onun taşıdığını, herkesin de onu izlediğini hissettirmelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir