6 Nisan Hangi Burç?

Son Güncelleme: 17.09.2020 23:18

6 Nisan Ne Burcu?

6 Nisan’da doğanlar haliyle hangi burçta olduklarını merak ediyorlar. Bizde bu amaçla sizlere 6 nisan hangi burca denk geliyor onu açıklamaya çalışacağız. Kişilerin doğum tarihlerine göre burçları değişmektedir. Bu sebeple 6 nisan günü doğanların da kendi burcunu merak etmesi kadar doğal bir şey yok.

6 Nisan koç burcuna denk geliyor arkadaşlar. Sizinde doğum tarihiniz 6 Nisan ise emin olabilirsiniz ki Koç burcundasınız. Bakalım onun özelliklerini taşıyor musunuz?

6 Nisan Ne Burcu?6 Nisan: Koç Burcu

Zodyak’ın ilk burcu Koç’tur. Enerjik ve hareketli yapıları ile dikkat çekerler. Egoları çok gelişmiştir. Hatalarını kabul etmezler ve bencil davranışlar sergilerler. Koç burçları çok pratiktirler. Hayatlarına canlılıklarıyla ve girişimcilikleriyle yön verirler. İlgilendikleri konularda oldukça yaratıcıdırlar. Başka insanların girmekten çekineceği projelere imza atmaktan hoşlanırlar.

Yaptıkları işlerde sürekli kendilerini kanıtlamak isterler. Bir işe başlarken eğer ayrıntılı plan yaptılarsa, güçlü ve hareketli yapıları sayesinde çok üretken olabilirler.

Dik başlılıkları, bencillikleri ve asi tavırlarından dolayı zor duruma düşebilirler ve böyle zamanlarda başladıkları işleri sonuçlandırmakta güçlük çekerler. Çoğu zaman da sonuçlandırmadan bırakırlar.

Sürekli kendilerini ön plana çıkartmak isterler. Bu sebeple olayları abartarak yada değiştirerek anlatırlar. Lider ve otoriterlerdir. Başkaları üzerinde otorite kurmaktan hoşlanırlar. Özgürlüklerine çok düşkündürler. Aşırı kıskançtırlar.

Sürekli hareketli olduklarından boş zamanlarını sosyal aktivitelere katılarak ve spor yaparak değerlendirirler. Bu sayede atletik ve alımlı vücuda sahiptirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir