Bronz Makyaj Nasıl Yapılır

Reklamlar

Her makyajın değişik sırları olduğu gibi bronz makyajında nasıl yapıldığı ile ilgili ufak tüyolar vereceğiz. Haliyle yaz ayının o neşeli ve cıvıl cıvıl coşkusunun yanında güneşinde etkisiyle sizi daha iyi görünüme kavuşturacak olan bronz makyaj nasıl yapılır başlayalım. Bronz makyaj diye bir şey duydunuz mu hanımlar? Duymadıysanız işte tam size göre makyajın daha değişik bir şekli olan bronz makyajının nasıl yapılacağını videolu olarak anlatalım.

bronz makyajBronz Makyaj Nasıl yapılır?

Tek bir adımda güneşin altın rengini yüzünüze ve vücudunuza taşıyan fondöten ve pudralar, kolayca kalıcı bir bronzluk sağlayan hızlı bronzlaştırıcılar ve son dokunuş için pırıltılı kremler.

En yeni kozmetik ürünleri, bronzluk hayalinizi güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmadan da gerçekleştirmeniz için adeta ambalajda sunuyor.

Bronz bir tenin güzelliği tartışılamaz… Hele güneşlenmeden sonraki birkaç gün, nasıl da cildimiz parlak, yüzümüz canlı, sağlıklı bir görünüm alıyor. Güneşlenmek ve sağlıklı görünüm… Aslında birbiriyle o kadar çelişkili, tezat iki kelimeden bahsediyoruz ki.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.