Seviyor Sevmiyor oyuncuları

Seviyor Sevmiyor, yapım şirketi “MF Yapım” ve yönetmeni Yusuf Pirhasan olup Atv kanalında yayımlanan dizidir. Dizinin senaryosu Hakan Bonomo tarafından yazıldı. Seviyor Sevmiyor dizisi başrol oyuncuları Gökhan Alkan, Zeynep Çamcı ve Yiğit Kirazcı gibi isimlerden oluşmaktadır. İlk bölümü 15 Haziran 2016’da yayımlanan, 1 sezon ve 28 bölüm boyunca devam eden dizi, 12 Şubat 2017 yılında final yaparak bitmiştir.

Hakkında

  • Kanal: Atv
  • Son bölüm yayın tarihi: 12 Şubat 2017
  • İlk bölüm yayın tarihi: 15 Haziran 2016
  • Sezon sayısı: 1
  • Bölüm sayısı: 28
  • Başrol: Gökhan Alkan, Zeynep Çamcı, Yiğit Kirazcı
  • Yönetmen: Yusuf Pirhasan
  • Senarist: Hakan Bonomo
  • Yapım şirketi: MF Yapım
  • Yapımcı: Faruk Bayhan

Oyuncular

Seviyor Sevmiyor dizisi oyuncuları isimleri sayfamızda, karakterleri dahil gerçek isimleri ile birlikte tüm oyuncu kadrosu hakkında resimli bilgi edineceksiniz.

Diğer oyuncu kadrosu

Sevil UyarAyça
Elvan BoranElif
Cüneyt YalazFaruk
Emir Can KahyeriÇağdaş
Su KutluSimya
Baran Can KablanYiğit’in çocukluğu
Ceren SarpEda
İpek TenolcayAsena
Kaan YabaşBeyin Cerrahi Erol Bey
Ali YağcıMeriç
Dilara AkınAliye

Konusu

Deniz küçükken son derece varlıklı bir ailenin kızıydı. Güzelliği ve popülerliğiyle okulun göz bebeğiydi. Yiğit de okuldaki herkesin alay ettiği gözlüklü, kısa boylu ve şişman çocuktu.

Bu ikilinin yolları ortaokuldayken kesişir. Yiğit, herkes tarafından dışlanmasına rağmen Deniz ona kol kanat gerer. Aralarında unutulmaz bir bağ oluşur. Deniz, Yiğit’in ilk arkadaşı ve ilk aşkı oluverir. Ancak Yiğit 15 yaşındayken babasıyla birlikte Amerika’ya taşınmak zorunda kalınca ayrı düşerler.

Sonrasında Deniz’in hayatında başka değişimler de olur. Ailesinin matbaa şirketi iflas eder önce. Ardından o zamana kadar annesinden aldığı güzel genler gider, yerine babasının pek de güzel olmayan genleri gelir. Deniz o muhteşem güzelliğini de kaybeder.. Şansı bir türlü yaver gitmeyen Deniz, üniversiteden sonra iş de bulamaz. 29 yaşına geldiğinde, kendi deyimiyle hayatı ıskalamış olur.

Yiğit ise bu zaman zarfında zayıflar, son derece yakışıklı birisi olur. Bu da yetmezmiş gibi kariyerinde yükseldikçe yükselir. Go flamingo dergisinin New York’taki merkezinde yönetici olur. 29 yaşına geldiğinde, Türkiye Go flamingo dergisine yeni “Genel Yayın Yönetmeni” olarak göreve getirilir.

15 yıl sonra yeniden İstanbul’a dönen Yiğit, hiçbir zaman unutamadığı ilk aşkı Deniz’i yeniden görmek ister ve işler o noktadan sonra içinden çıkılmaz bir hal alır. Çünkü Yiğit’teki müthiş değişimi görüp panik olan Deniz, şimdiki görünüşünden ve hayattaki başarısızlığından utanıp gizlenir. Ardından en iyi dostu olan güzeller güzeli İrem’den bir ricada bulunur. İrem’den onun yerine geçip Yiğit’le “Deniz” olarak buluşmasını ister. İrem, Deniz’i kıramaz. Yiğit’le buluşur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir