Seviyor Sevmiyor Oyuncuları

Seviyor Sevmiyor Dizisi Oyuncuları İsimleri

Atv kanalında henüz yeni başladı ama yaklaşık 5 bölüm geçmesine karşı başrol oyuncumuz bir kendine gelemedi. Kendine gelemedi derken yüzündeki o beneklerden bir kurtulamadı ki diziden biraz heyecan alalım ama hala tık yok. Yakın zamanda düzeleceğini düşünüyorum. Neyse konumuza dönersek seviyor sevmiyor oyuncu kadrosu hakkında bilgiler verecektik sizlere değil mi?

seviyor sevmiyor oyuncularıTipik zengin kız fakir oğlan yada fakir kız zengin oğlan dizisi olan bu dizi biraz komik şekilde yine aşkı anlatıyor bizlere. Başrollerini Zeynep Çamcı, Yiğit Kirazcı, Gökhan Alkan ve Gonca Sarıyıldız gibi isimler paylaşıyorlar.

Seviyor Sevmiyor Oyuncuları Kim Kimdir

zeynep çamcı seviyor sevmiyor deniz aslan
Seviyor Sevmiyor Gerçek Adı: Zeynep Çamcı
Seviyor Sevmiyor Dizideki Adı: Deniz Aslan
Birinci olarak kendisini görmeyen ikinci planda yer almaya çalışan başrol oyuncumuz. Heyecanlı olduğu, endişesinin yüzüne vurduğu, panik atak işini seven çalışkan iyi kalpli bir kız. Kimse hakkında kötü düşünmeyen iyi olduğu zamanlar etrafına neşe saçan güldüren pozitif enerjili bir kız.

Seviyor Sevmiyor Deniz Aslan Kimdir: Zeynep Çamcı 11 Aralık 1986 yılında Muğla’nın bodrum ilçesinde dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü mezunudur. Bir çok dizi ve sinema filminde rol almıştır.

gökhan alkan seviyor sevmiyor yiğit balcı
Seviyor Sevmiyor Gerçek Adı: Gökhan Alkan
Seviyor Sevmiyor Dizideki Adı: Yiğit Balcı
Kendinden emin işini çok seven fazla sert ve katı, dediğinin yapılmasını isteyen otoriter bir micaza sahip, işinden başka şey düşünmeyen etrafına karşıda oldukça fazla kendine göre duvarları olan bir adam.

Seviyor Sevmiyor Yiğit Balcı Kimdir: 8 Aralık 1987 yılında İstanbul’da doğan Gökhan Alkan Müjdat Gezen tiyatrosunda oynadıktan sonra arkadaşları ile kendi tiyatrosunu kurdu.

gonca sarıyıldız seviyor sevmiyor irem gündoğan
Seviyor Sevmiyor Gerçek Adı: Gonca Sarıyıldız
Seviyor Sevmiyor Dizideki Adı: İrem Gündoğan
Birbirlerine iki kız kardeş gibi bağlı olan İrem ve Deniz aynı evi paylaşan iki arkadaşlar. Birbirlerini çok sevmelerine karşın bu iki kızın karakterleri ise birbiri ile alakasız. İrem maddi olarak da iyi güzellik ve fizik olarak da Deniz’den daha iyi. Doğuştan başarılı denecek bir kız ve işinide hakkıyla yapıyor.

Seviyor Sevmiyor İrem Gündoğan Kimdir: 10 Şubat 1986 yılında Ankara’da doğan Gonca Sarıyıldız Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezunu. Oynadığı diziler ise şöyle Seviyor Sevmiyor, Bedel, Diğer Yarım

yiğit kirazcı seviyor sevmiyor tuna ertürk
Seviyor Sevmiyor Gerçek Adı: Yiğit Kirazcı
Seviyor Sevmiyor Dizideki Adı: Tuna Ertürk
Go Flamingo Türkiye dergisinde editör ve muhabir. Hayata eğlenmeye gelmiş bir insan Tuna. Şaka yapmak onun için su içmek, nefes almak gibi. Şakası yapılmayacak ciddi şeyleri bile şaka malzemesi yapabilecek biri. Hayatı ciddiye almayı sevmiyor. O kadar alaycı biri ki, ne zaman ciddi olduğunu kestirmek de bir hayli güç. Kılık kıyafeti de hayata bakış açısına paralel.

Seviyor Sevmiyor Tuna Ertürk Kimdir: 1983 yılında İstanbul’da doğan Yiğit Kirazcı Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Bölümü mezunudur. Yiğit Kirazcı oynadığı diziler ve filmler Son Tercih, Mavi Kelebekler, Sudan Bıkmış Balıklar, Vicdan, Gülerin Savaşı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir