Annenin Sırrıdır Çocuk

Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncuları gerçek isimleri sayfamızda, Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi konusu ve oyuncu kadrosu hakkında bilgiler okuyacaksınız.

Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncuları isimleri ve konusu sayfamızda, gerçek isimleri ile yayınlanacak olan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi oyuncu kadrosu hakkında bilgiler okuyacaksınız.

Annenin Sırrıdır Çocuk
Tür
  • Aşk
  • Dram
YönetmenMüge Uğurlar
Senarist
  • Makbule Kosif
Başrol oyuncuları
  • İrem Helvacıoğlu
  • Selin Yeninci
  • Engin Öztürk
  • Olgun Toker
Hangi gün oynuyor?Çarşamba
Hangi kanalda saat kaçta?TV 8, 20:00
Sezon sayısı1
Nerede çekiliyor?Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi İstanbul’da Maslak, Beşiktaş ve Galata gibi ilçelerde çekilmektedir.
YapımcıMehmet Yiğit Alp
Yapım şirketiNTC Medya

Annenin Sırrıdır Çocuk, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in ve yönetmenliğini Müge Uğurlar’ın yaptığı dizi olup TV 8 kanalında yayınlanıyor. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi senaryosu Makbule Kosif tarafından yazıldı. İlk bölümü 6 Nisan 2022 yılında Çarşamba günü yayınlandı.

Şu anda 1. sezon ile ekranlara gelen dizi, yeni doğum yapmak üzere olan Defne’nin eski erkek arkadaşı ve çocuğunu kaçıran temizlikçisi arasında yaşananları konu edinmektedir. TV 8 kanalında Çarşamba akşamları saat 20:00’de yayınlanan Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncuları ve konusu ile şimdiden ilgiyi üzerine topladı.

Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncu kadrosu ve karakterleri

KarakterGerçek adı
Defne Yılmazİrem Helvacıoğlu
Sadun KenanEngin Öztürk
Çınar YılmazOlgun Toker
MeryemSelin Yeninci
NuhAhmet Varlı
SabriyeSacide Taşaner
TürkanDemet Gül
RehaSelim Erdoğan
FidanBirgül Ulusoy
SedefMine Kılıç
ArdaGün Akıncı
MayaEsengül Yılmaz
KevserZeynep Köse

Annenin Sırrıdır Çocuk konusu

İki hamile anne geçmişleriyle yüzleşecek ve sakladıkları sırları yüzünden büyük acılar çekmek zorunda kalacaklar. Kocası ve eski kocası arasında kalan Defne yıllardır hasretle beklediği bebeğini doğurur ama bebeği hastane odasından kaçırılır. Kaçıran kişi evinde temizlik görevlisi olarak çalışan ve çok güvendikleri kişiden başkası değildir. Psikolojik sorunları olan bu kişinin Defne’ye çektirdikleri yetmezmiş gibi birde eski kocasının devamlı tacizleri ile iyice köşeye sıkışır.

İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekilen dizi, aşk ve dram türü ile ilgi çekiyor. İlk bölümden anlaşılacağı üzere Defne, sadece geçmişiyle değil geleceği ile de yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir