En Mükemmel Makyajın Sırları

Son Güncelleme: 14.09.2020 11:40

Mükemmel Makyajın Sırları Güzel Mükemmel Makyaj Sırları

Makyaj yapmanın da kendine göre kuralları kaideleri vardır arkadaşlar. Mükemmel makyajın teknikleri sırlarını bu yazıda çeşitli yazılardan derlenen toplu açıklamalar ile birlikte ele alacağız.

mukemmel-makyajin-sirlariGüzel görünümüze daha da güzellik katacak mükemmel güzel makyajın sırları için işte yazımız :

Kırmızı gözler ve dudaklar
Pembeye yakın kırmızı far ve sadece maska çekilmiş kirpikler, gözleri öne çıkarır. Parlak kırmızı ruj ise dikkat çekici olur. Bu makyaj stili hem seksi, hem de sevimli bir görüntü oluşturur.

Mor eyeliner
Gözlerin altına çekilmiş mor kalemi, gözlerinizin üzerine sert ve koyu çekilmiş siyah eyeliner ile tamamlayın. Göz kapaklarınızın sonuna doğru hafif mor far sürün ve elinizle yayın. Böylece gözlerinize mor bir ışıltı vermiş olacaksınız. Böylece kısa zamanda harika bir görünüme kavuşabilirsiniz!

Doğal gözler, yanaklar ve dudaklar
Karamel tonlarında farı gözlerinize uygulayın ve sadece üst kirpiklerinize maskara uygulayın. Doğal tonlarda allık ve mat doğal tonlarda ruj ile makyajınızı tamamlayın. Mac’ın doğal tonlardaki fondötenini kullanabilirsiniz.

Pembe yanaklar ve dudaklar
Pembe ruj iddialı olduğu kadar masum bir hava katar. Hafif pembeleştirilmiş yanaklar ise seksi görünür.

Çikolata dudaklar
Pembe ve kırmızı dudakların yanısıra kahverengi rujlar da bu yılın öne çıkacakları arasında. Çikolata dudaklar vamp ve çekici görüntü oluşturur.

Dağılmış eyeliner
Siyah eyeliner’ı elinizle hafifçe dağıtıp, dumanlı bir görünüm elde edin. Üzerine hafif şekilde mat siyah bir far sürün. Üst ve alt kirpiklerinizi maskarayla belirginleştirin. Artık kapıdan çıkmak için hazırsınız…

Sedef rengi, parlak far
Göz kapaklarınıza parlak, gümüş rengi far sürüp, üzerine ince çizgi halinde eyeliner çekin. Daha sonra sadece üst kirpiklerinize maskara sürün.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı