14 Şubat Sevgililer Günü Makyajı

14 Şubat Sevgililer Günü Makyajı

Sevgililer gününe 1 gün kala 14 şubat sevgililer gününe özel makyaj önerilerini sizlerle paylaşalım hanımlar. Sevgililer gününde yaptığınız makyaj ile sevgilinizi büyüleyin ve diğer bayanları da kıskandırın arkadaşlar.

Sevgililer Günü MakyajıÖncelikle sevgililer gününde makyaj yaparken nelere dikkat etmeliyiz bunları paylaşalım sizlerle :

Yüzünü nemlendirmeden makyaja başlama.

Fondöteni bütün yüzüne uygula.

Göz kapağını kapatacak şekilde pastel tonlarda farını uygula. Gözlerini aç ve açık olan bölüme renk kombinasyonu yapabileceğin başka renkteki farı göz çevrene dağıt.

Gözünün iç ve üst kısımlarına kalem çek.

Rimel sürmeyi ihmal etme!

Dudağının tonlarında tercih edeceğin rujla da doğal ve şık bir imajı yakalayacaksın.

Şimdide Sevgililer günü için makyaj önerileri :

Göz makyajı için

Eyeliner fırçasıyla hem üst hem alt göz çizginize metalik derin bir renk veya metalik siyah bir eyeliner sürüp bakışlarınızı daha çekici hale getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bronz renkli bir farı daha yoğun olmak şartıyla göz kapaklarınıza sürün, gözün dış sınırına altın veya pembe bronz renkle vurgu verin.

Gözün alt tarafına bronz bir far sürerek, parmağınızla dağıtıp buğulu etkiyi verip, kirpiklerinizi iyice kıvırıp bir iki kat rimel sürerek kirpiklerinizi daha belirginleştirin.

Yanaklar için

Yumuşak şeftali tonlarında bir pudra ile yanaklarınıza renk verebilirsiniz.

Dudaklar için

Dudaklarınızın sınırlarını belirledikten sonra pırıltılı pembe ruj sürün. Daha sonra yoğun şeffaf bir parlatıcıyı dudaklarınızın ortası vurgulanacak biçimde sürerek makyajınızı tamamlayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir