Herşey Dahil Sevcan Orhan Yıldız Tilbe Taklidi Şakası

Yıldız Tilbe gibi konuşarak Sevcan Orhan’a öyle bir şaka yaptılar ki kendisi de inandı. Neredeyse dinlerken ben bile inanacaktım bildiğim halde. Her şey dahil programında geleneksel hale gelen programdaki konuklara şaka olayına bu sefer Sevcan Orhan yakalandı.

Herşey Dahil Sevcan Orhan Yıldız Tilbe Taklidi Şakası Video İzle

Her Şey Dahil programının bugünkü konuğu Sevcan Orhan oldu. Yıldız Tilbe taklidiyle dikkat çeken Orhan, Tilbe’den gelen telefonla şok oldu.

Programa telefon bağlantısıyla katılan ‘Yıldız Tilbe’, “Fanlarım çok kızıyor sana. Neden kızdırıyorsun onları? Gece gündüz benim kapıma dayanıyorlar. Aslında ben hepinizi çok seviyorum ama çok abartıyorsunuz çocuklar. Benim ağzım o kadar yamuk değil ki. Bunu yaparken benim de gücenebileceğimi düşünmelisiniz. Ağzımı topuklarına kadar çekiyorlar. Ben o kadar çok çirkin kadın değilim.” dedi.

Gelen bu tepki ardından şaşkınlığını gizleyemeyen Sevcan Orhan ise telefondaki kişinin Yıldız Tilbe olmadığını söyledi. Alişan ve Çağla Şikel’in konuklarına şaka yaptığı ve Fehmi Dalsaldı’yı Yıldız Tilbe olarak tanıttıkları ortaya çıktı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir