Herşey Dahil Sevcan Orhan Yıldız Tilbe Taklidi Şakası

Yıldız Tilbe gibi konuşarak Sevcan Orhan’a öyle bir şaka yaptılar ki kendisi de inandı neredeyse dinlerken ben bile inanacaktım bildiğim halde. Her şey dahil programında geleneksel hale gelen programdaki konuklara saka olayına bu sefer Sevcan Orhan yakalandı.

Herşey Dahil Sevcan Orhan Yıldız Tilbe Taklidi Şakası Video İzle
[pro-player]http://video.beyazgazete.com/2014/10/28/20141028_431125_sevcan-orhan-i-yiliz-tilbe-taklidiyle-sakaladilar.mov[/pro-player]

Her Şey Dahil programının bugünkü konuğu Sevcan Orhan oldu. Yıldız Tilbe taklidiyle dikkat çeken Orhan,’Tilbe’den gelen telefonla şok oldu.

hersey-dahil-sevcan-orhan-yildiz-tilbe-sakasi
Programa telefon bağlantısıyla katılan’Yıldız Tilbe’, “Fanlarım çok kızıyor sana. Neden kızdırıyorsun onları? Gece gündüz benim kapıma dayanıyorlar. Aslında ben hepinizi çok seviyorum ama çok abartıyorsunuz çocuklar. Benim ağzım o kadar yamuk değil ki. Bunu yaparken benim de gücenebileceğimi düşünmelisiniz. Ağzımı topuklarına kadar çekiyorlar. Ben o kadar çok çirkin kadın değilim.” dedi.

Gelen bu tepki ardından şaşkınlığını gizleyemeyen Sevcan Orhan ise telefondaki kişinin Tıldız Tilbe olmadığını söyledi. Alişan ve Çağla Şikel’in konuklarına şaka yaptığı ve Fehmi Dalsaldı’yı Yıldız Tilbe olarak tanıttıkları ortaya çıktı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir