Zeynep Dörtkardeşler Kimdir? Biyografisi ve Hayatı

1989 Yılında İzmir'de doğan ve şu anda Alp Kırşan ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Zeynep Dörtkardeşler biyografisi ve hayatı burada sizlerle.

Oynadığı diziler ve filmler ile yakından tanıdığımız, özellikle sempatik yüzü ve cana yakın tavırları ile bildiğimiz Zeynep Dörtkardeşler bir zamanlar magazin gündeminde devamlı boy gösteren oyunculardan birisiydi.

Alp Kırşan ile 2014 yılında evlendikten sonra kendini biricik oğlu Efe Kırşan’a adamış; Çok iyi bir anne, harika bir eş ve her zaman aranan başarılı oyunculardan birisidir.

Zeynep Dörtkardeşler Kimdir?

26 Ağustos 1989 yılında İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelen Zeynep Dörtkardeşler, oyunculuk kariyerinden önce voleybol oynamış daha sonra mankenlik yapmıştır. Biraz daha detaylı şekilde açıklama yapalım daha sonra ise tablo ile sizlere kendisini daha yakından tanıtalım.

Annesinin adı Neşe, babasının adı Ahmet olan Zeynep Dörtkardeşler, grafik tasarım mezunudur. Ayrıca Anadolu Üniversitesinde Kamu Yönetimi bölümünü bitirmiştir. Karşıyaka gibi büyük bir spor kulübünde 7 yıl voleybol oynamıştır. Lise yıllarında mankenlik yapmış ve bazı yarışmalarda dereceye girmiştir.

İstanbul’a taşındıktan sonra bir taraftan mankenlik yapıp, diğer taraftan da dizilerde oynamaya başlamıştır. Büyük gişe başarısı yakalamış çok önemli sinema filmlerinde rol almıştır. 13 Aralık 2014 yılında Alp Kırşan ile evlenen Zeynep Dörtkardeşler’in, Efe Kırşan adında bir oğlu vardır.

Zeynep Dörtkardeşler Kimdir?Zeynep Dörtkardeşler Biyografi Hayatı

Zeynep Dörtkardeşler Yaşı: 25 yaşındadır.
Zeynep Dörtkardeşler Boyu: 1.78 cm boyundadır.
Zeynep Dörtkardeşler Kilosu: 59 kg ağırlığa sahiptir.
Zeynep Dörtkardeşler Göz Rengi: Ela göz rengine sahiptir.
Zeynep Dörtkardeşler Saç Rengi: Kahverengi
Zeynep Dörtkardeşler Nereli: 26 Ağustos 1989’da İzmir Karşıyaka’da doğdu.
Zeynep Dörtkardeşler Ne iş Yapıyor: Kız Meslek Lisesi grafik tasarım mezunu ama şu anda dizi çekimleri ile uğraştığı için işini yapabiliyor mu bilinmez. Oynadığı diziler ise şunlar:

Doktorlar
Kader
Akasya Durağı
Maskeli Balo
Dinle Sevgili
Umutsuz Ev Kadınları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir