Survivor Damla Can Kimdir

Survivor yarışmalarını izlemeye 2017 yılında başladığım için, kendisini daha önce tanıma fırsatım olmadı ama survivor 2018 yarışması ile en merak ettiğim yarışmacılar arasında olmayı başardı. Asil duruşu, güzelliği, karakteri, oyun kaybedince üzüntüsü, kendini ön plana çıkarmak için ekstra bir çaba sarfetmemesi ve ikili polimiklere fazla girmemesi sebebiyle şu anda bayanlar içerisinde en fazla sevilen yarışmacıdır diyebilirim. Ayrıca şunuda belirteyim bayanlar arasında bence hem karakter hemde başarı yönünden diğerlerinden bir tık daha önce diyebilirim. Survivor Damla Can kimdir hayatı hakkında bilgiler vererek kısa hayatı ne şekilde yazımızda anlatmaya çalışalım.

survivor damla can kimdir1990 yılında İstanbul’da doğan Damla Can bir spor salonunda eğitimci olarak çalışmakta, jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri vermektedir. Daha önce katıldığı Survivor 2016’da yarışmada son ikiye kalıp finalde kıl payı kaybetmiştir.

Burada öğrenecekleriniz hakkında bilgiler vermek gerekirse Damla Can kaç yaşında, nereli, boyu kaç, kilosu gibi bilgileri öğrenme imkanına sahip olacaksınız.

survivor damla can kimdir kac yaşında hayatı biyografisiİşte Damla Can Biyografi Hayatı
Damla Can Kaç Yaşında Kaç Doğumlu: 27 yaşında. (2 Şubat 1990 Doğumlu)
Damla Can Boyu: 1.71 cm boyundadır.
Damla Can Kilosu Kaç Kilo: 56 kg ağırlığa sahiptir.
Damla Can Göz Rengi: Yeşil göz rengine sahiptir.
Damla Can Saç Rengi: Kumral
Damla Can Ayakkabı Numarası Kaç: 38
Damla Can Nereli: Aslen İzmirlidir.
Damla Can Ne iş Yapıyor: Spor eğitmeni

survivor damla canSurvivor 2018 yarışmasında All star takımı ile beraber olan başarılı yarışmacı eski yıllara nazaran performansına güç katarak yarışmaya katılmış ve şu ana kadarda bunun hakkını almayı başarmıştır. Bir çok defa bayanlar arasında haftanın birincisi seçilmiş hatta başka ülkelerle oynanan yarışmalarda ülkemizi temsil etmeye hak kazanmıştır.

İzleyebildiğim kadarı ile özel yaşantısına da dikkat eden Damla Can, gençlere örnek bir insan nasıl olunur bu yarışmada kanıtlamıştır. Özel hayatı ile ilgili şunu söyleyebilirim kendisi sanırım nişanlı ve evlilik tarihlerini sırf bu yarışma yüzünden ileri bir tarihe almışlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir