Op. Dr. Tahsin Görgülü Kimdir Biyografisi Hayatı

Op. Dr. Tahsin Görgülü Hayatı Op. Dr. Tahsin Görgülü Kimdir Biyografisi

Estetik Plastik Cerrah Op. Dr. Tahsin Görgülü Estetik Plastik Cerrah Op. Dr. Tahsin Görgülü kimdir hayatı ve biyografisi
tahsin görgülü kimdir
tahsin gördülü hayatı

Op. Dr. Tahsin Görgülü, 1979’da Konya’da doğdu. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimi hayatına 2004 yılında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde devam etti.

Eğitimi süresince; mikrocerrahi, lazer, rinoplasti, maksillofasiyal distraksiyon, saç ekimi, meme cerrahisi gibi bir çok alanda klinik dışı çalışmalara katıldı. 2009 yılında New York Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde; Charles H. Thorne, Sherrel Aston, Joseph J. McCarthy, Court B. Cutting gibi bir çok ünlü plastik cerrahla çalışma fırsatı buldu.

Yine 2009 yılında Memorial Sloan-Kettering Kanser Hastanesi’nde Peter Cordeiro ile meme kanseri sonrası meme rekonstrüksiyonu üzerine çalıştı.

Tahsin Görgülü, meslek hayatının başından beri tıp literatürünü takip etmenin yanında plastik cerrahi dünyasındaki güncel yeniliklerden haberdar olmak ve en son teknikleri uygulamaya geçmek amacıyla düzenli olarak ulusal ve uluslararası kongre, konferans ve kurslara katılmaktadır.

Aynı zamanda plastik cerrahi operasyonlarına yardımcı araçlar tasarlamaktadır. Tasarımlarının patent süreci tamamlandığında burada da yayınlanacaktır.

Yayınlanan ve yayınlanma aşamasında bir çok bilimsel çalışması mevcut olup, aktif olarak Zonguldak, Ereğli Devlet Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah olarak çalışmaktadır.
Op. Dr. Tahsin Görgülü, Türk Tabibler Birliği ve Türk Plastik, Rekonstüriktif ve Estetik Cerrahi Derneği üyesidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir