Odette Yustman Kimdir Biyografisi Hayatı

Son Güncelleme: 11.09.2020 11:47

Odette Yustman hayatı Odette Yustman Biyografisi Odette Yustman Kimdir

Odette Yustman Biyografi
Odette Yustman Kimdir
Odette Yustman

Asıl adı Odette Juliette Yustman olan Amerikalı genç oyuncu, 10 Mayıs 1985 tarihinde Kaliforniya’nın Los Angeles şehrinde doğdu. Annesi Lydia Kübalı, babası Victor Yustman ise Fransa ve İtalya kökenli. Odette orta öğrenimini Kaliforniya Riverside’ta yer alan Woodcrest Hıristiyan Lisesi’nde tamamladı. Marymount Loyola Üniversitesi İşletme ve Finans bölümündeki eğitimini tamamlayarak iyi bir kariyer edindi.

Erken yaşlarda Kindergarten Cop adlı genç bir öğrenciyi anlatan filmde rol aldı. Daha sonraları çeşitli televizyon şovları South Beach ve October Road gibi filimlerde yer aldı.

2007 yılında Reckless Behavior: Caught on Tape ile oyunculuk hayatında yükselmeye başladı. Daha sonra hızla kariyerinden yükselmeye başlayan Odette J. J. Abrams’ın Cloverfield (Canavar) adlı filminde başrol patlaştı. Fallout 3′teki Amanda karakteriyle büyük ses getirdi.

2009 yılında yayına giren The Unborn (Doğmamış) filminde başrol aldı. Özellikle, The Unborn filmi için hazırlanan afişte oldukça seksi bir poz veren Odette internet ortamında hızla adından söz ettirmeye başladı. Seksi görünüşü ve etkileyici bakışlarıyla bir çok hayrana sahip oldu.

Güzel oyuncu Trevor Wright ile nişanlandı. Güzel oyuncu kariyerindeki tırmanışına hızla devam ediyor. 2010 yılında iki yeni filmle hayranlarının kalbindeki yerini sağlamlaştıracak gibi görünüyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı