Ebru Şancı Kimdir?

Ebru Şancı Öztürk, takvimler 31 Ağustos 1983 yılını gösterdiğinde İstanbul’da doğmuş Türk oyuncu, model ve sunucudur. Saif Kaddafi ve Muslera ile yaşadığı söylenen aşk dedikodularıyla uzun süre magazin gündemini meşgul etti.

Ebru Şancı
Kaç yaşında?[yh yyil=1983]
Doğum tarihi31 Ağustos 1983
Ne iş yapıyor?Eski manken ve oyuncu olan Ebru Şancı, TEVE2 kanalında magazin masası programında yorumculuk yapmaktadır
Nereli?İstanbul, Türkiye
Kaç çocuğu var?3
Kaç evlilik yaptı?1
SevgilileriElvir Baliç
Cihan Haspolatlı
Serhat Akın
Yusuf Şimşek
Saif Kaddafi
İdo Tatlıses
Önder Açıkbaş
Manuel Fernandes
Eşi kim?Alpaslan Öztürk
Boyu kaç cm?1,81 m
Kilosu kaç?70
Ayakkabı numarası40
ÇocuklarıCeylin Öztürk, Mila Öztürk, Kürşad Fırat Öztürk
Annesi kim?Selma Yaşar
Göz rengiYeşil

Ebru Şancı Kimdir?

Henüz daha 16 yaşında iken modelliğe başlayan Ebru Şancı, Bahçelievler Anadolu Lisesi mezunudur. 18 yaşında Brezilya’da düzenlenen 2001 Miss Globe güzellik yarışmasında birinci oldu. Kariyerini pekiştirmek için New York şehrine gitti ve uzun yıllar kaldıktan sonra 2010 yılında Türkiye’ye döndü. Kendi kanıtlamış birisi olarak ülkemizde modellik, oyunculuk ve sunuculuk yapmaya başladı.

Sevgilileri ve aşk hayatı ile sürekli magazin gündeminin konusu oldu. Özellikle oğul Kaddafi ve Muslera ile yaşadığı söylenen aşk dedikoduları günlerce magazin gündemlerinde konuşuldu. Şu anda Galatasaray futbol kulübünde forma giyen Alpaslan Öztürk ile 7 Eylül 2015 yılında evlendi. Belçika’da bir şatoda yapılan muhteşem düğün töreni ülke gündeminde ilk sıralarda yer aldı.

Eğitim hayatında liseyi Bahçelievler Anadolu Lisesi ile, üniversiteyi ise Londra Regent’s College ve New York Üniversitesi Oyunculuk Drama bölümlerinde okuyarak tamamladı. Bir çok defile ve kapak çekimlerde en fazla aranan ekran yüzlerinden biri oldu. Hayatına şu anda TEVE2 kanalında yayınlanan magazin masasında yorumculuk yaparak devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir