19 Mayıs Kutlama Mesajları

19 Mayıs Kutlama MesajlarıYeni 19 Mayıs 1919 Bayramı Kutlama Mesajları

19 mayıs kutlama yazıları içerisinde 19 mayıs tebrik mesajları sizler için hazırlandı ve bu mesajları sevdiklerinize arkadaşlarınıza dostlarınıza gönderebilir sayfanızda paylaşabilirsiniz. Ayrıca 19 mayıs 1919 kutlama mesajı örneği arayanlar içinde sayfamız çeşitli örnekler verecektir.

-Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygıyla anıyor, başta gençlerimizin olmak üzere halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayram’ını kutluyorum.

-19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını bir kez daha kutluyor, hepinize en içten selam ve sevgilerimi iletiyorum. Gençlerimizi, sevgiyle kucaklıyor, alınlarından öpüyorum

-19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, saygılar sunuyorum.

-Türk Milletinin büyük önderi Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği bu anlamlı bayramda milletimize sağlık, huzur, güven, başarı ve mutluluklar diliyorum.

-19 Mayıs 1919 Türkiyeyi aydınlatan güneşin ışığını yansıtıyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın ulusumuza kutlu olsun

-Türkiye’de genç olmakla, dünyanın herhangi bir ülkesinde genç olmak aynı şey değildir. Bu ülkenin gencecik bir kumandan ve ilim irfan ehli gencecik bir ordu tarafından kurulduğunu asla unutmuyoruz. 19 Mayıs Bayramımız Kutlu Olsun.

Tüm olumsuzluklara rağmen Atatürk ve Arkadaşları önderliğinde tüm halkımızca verilen büyük mücadele sonucunda kurulan Türkiye Cumhuriyeti Gençlerimize emanettir. Bu emaneti sonsuza kadar korumak ve yaşatmak, gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak Gençlerimizin en başta gelen görevidir.

Bu duygu ve düşüncelerle Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşlarını saygıyla anıyor, Gençlerimiz ve Halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.

Türkiye’de genç olmakla, dünyanın herhangi bir ülkesinde genç olmak aynı şey değildir. Bu ülkenin gencecik bir kumandan ve ilim irfan ehli gencecik bir ordu tarafından kurulduğunu asla unutmuyoruz. 19 Mayıs Bayramımız Kutlu Olsun.

Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygıyla anıyor, başta gençlerimizin olmak üzere halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum

İlgili Makaleler

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını bir kez daha kutluyor, hepinize en içten selam ve sevgilerimi iletiyorum. Gençlerimizi, sevgiyle kucaklıyor, alınlarından öpüyorum

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, saygılar sunuyorum.

Türk Milletinin büyük önderi Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği bu anlamlı bayramda milletimize sağlık, huzur, güven, başarı ve mutluluklar diliyorum.

19 Mayıs 1919 Bağımsızlığına düşkün Türk Milletine vurulmak istenen esaret zincirlerini parçalama kararlığının ve Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşuna öncülük eden Kurtuluş Savaşının ilk kıvılcımının tarihidir.

9 Mayıs 1919 Mustafa Kemal Atatürk Bandırma Vapuru ile Samsun ‘a çıkmış ve bugün Kurtuluş Savaşının başladığı gündür.

Gençlere değer veren, onları en iyi şekilde yetiştirerek kişilikli ve özverili kuşaklar olarak yarınlara hazırlayan uluslar, geleceğe güvenle bakabilirler.

Hürriyetin , Bağımsızlığın ,Egemenliğin ,Cumhuriyetin ve Devrimlerin yılmaz bekçileri olan Türk gençliğine bayram olarak armağan edilen ve Milli Mücadelenin başlangıcı olan bu anlamlı gününüzü Kutlarım..

“19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramını” kutlarım.

Türk milleti, Atatürk ve Arkadaşlarının öncülüğünde en kötü şartlar altında dahi çıkış yolu bularak Atalarımızın emaneti olan kutsal vatanını korurken,milli egemenliğe dayanan,genç Türkiye Cumhuriyetini kurma başarısını göstermiştir.

Gençlik gelecektir. Gençlerini en iyi biçimde yetiştiren, onlara değer veren,

yarınlara hazırlayan Milletler geleceğe güvenle bakabilirler.

‘’Gençler, cesaretimizi kuvvetlendiren ve devam ettiren sizsiniz. Siz almakta olduğunuz terbiye ve irfan ile insanlık meziyetinin, vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin en kıymetli örneği olacaksınız.’’diyen Atatürk, Türk Gençliğinin her zaman başarılı olacağına inancını dile getirmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir