Ozon Kremi Faydaları

Son Güncelleme: 09.09.2020 20:39

Ozon kreminin faydaları nelerdir bu yazımızda eminim sizlerde ozon kremi ile ilgili bilgilerinizi yenilemiş olacaksınız arkadaşlar.

ozonkremiOzon Kremi Faydaları için buyurun.

Ozone Kremi, vücutta bölgesel incelme ve sıkılaşmaya, cildin altında bulunan selülitlerin giderilmesine, ciltte oluşan portakal kabuğu görünümünün azaltılmasına, sık sık kilo alıp verme dönemlerinde oluşan vücuttaki görünüm bozukluklarının giderilmesine, hamilelik sırasında ve sonrasındaki dönemlerde oluşan çatlak ve sarkmaların giderilmesine, kan akışını hızlandırarak ciltteki elastikiyetin ve sıkılaştırmanın sağlanmasına, cilt yüzeyinin düzleştirilmesine, pürüzsüz bir cilt oluşumunun sağlanmasına, ciltte ferahlık ve canlılık hissinin uyanmasına yardımcı olur.

Selülit özetle, cilt altı bağ ve yağ dokusundaki mikrokapiller yani çok ince damar ağlarında ortaya çıkan dolaşımsal bir hastalık çeşididir. Şişman ya da zayıf ayırımı yapmaksızın, özellikle ergenlik döneminden itibaren her yaş grubunda ortaya çıkan yağ hücrelerinin deformasyonuyla ilgili estetik bir sorunudur. Farklı yaş gruplarındaki bayanların % 90’ının bu sorundan şikâyetçi olduğu biliniyor. Tütün ve alkol alımı, hormonsal etkiler, genetik yatkınlık, dengesiz beslenme alışkanlığı, sindirim sistemi sorunları, dolaşım sistemi bozuklukları ve özellikle hareketsiz yaşam selülit oluşmasının nedenlerindendir.

Bunlardan kurtulmak da, en az fazla kilolardan kurtulmak kadar can sıkıcı olabiliyor.
Bölgesel fazlalıklardan ve selülitlerden kurtulurken vücuttaki toksinleri de kendimizden uzaklaştırabiliriz. Bunu yaparken de doğadan faydalanmak gerekir.

Şimdi tamamen mucizevi bitkilerin karışımına ek olarak ozonun büyülü etkisiyle yoğrulan yeni O3 Ozone Krem, Sizleri bu sorundan kurtarmaya yardımcı olacak.

Selülit, zayıflama rejimlerine karşı direnç gösterir. Spora ve diyete rağmen vücutlarının şeklini bozan yağ kitlelerinden şikayet edenler için O3 Ozone Krem, başvurulan yöntemler arasında. Özellikle bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağları eritiyor. Sıkı, düzgün ve selülitsiz bir cilt yaratıyor, cilt elastikiyet kazanıyor, metabolizma ve kan dolaşımı hızlanıyor. Uygulandığı bölgedeki doku, lenf ve damar sisteminde, yağ ve bağ dokusu üzerinde hareket meydana getiriyor.

Vücuttaki spesifik bölgelerin daha fazla yağlanması ve bölgesel olarak daha çok şişmanlama nedeni, bu bölgelerde yağ hücre sayısı ve hücre büyüklüğünün daha fazla olmasıdır. Ve bu büyük sorun genetik yapı, yaş, beslenme alışkanlıkları gibi faktörlere bağlı bir durumdur.

Kadın-erkek hepimiz, vücutta biriken fazlalıklardan şikayet ederiz. Spor ve diyetlere rağmen inatla erimeyen yağlarla baş etmek için kullanılan O3 Ozone Krem, “bölgesel kilolar” sorununu da çözmeyi amaçlıyor.

Vücutta bölgesel sarkma ve çatlak; hamilelik ve hamilelik dönemi sonrası, aşırı ve hızlı kilo alıp verme, ciltteki elastik dokunun kırılması ve fiberlerin zarar görmesi sonucu meydana gelen cildimizde yer alan büyük sorunlara verilen terimdir. Genellikle göbek, basen, kalça ve göğüs olmak üzere vücudun her bölgesinde görülebilmektedir. O3 Ozone Krem, cilt ve kasların oksijenle beslenmesi, hücrelerin güçlenmesi açısından önemli derecede bu soruna çözüm olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir