Green Peeling Nedir ve Green Peeling Yaptıranlar

Green Peeling Nedir ve Green Peeling Yaptıranlar Memnun Kalıyorlar mı – Green Peeling hakkında bilgilerimize önce green peeling ne demek açıklayarak başlayacağız. Fiyatları 600 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

greenpeel1Tamamen bitkisel bazlı Green peeling, erken yaşlanmış, cansız ve lekeli ciltlerde sadece beş gün içinde mucizeler yaratıyor. Dr.Med. Christine Schrammek- Drusio’nun geliştirdiği green peeling bitkisel cilt yenileme metodu, tamamen saf, biyolojik bir yöntem ve artık ülkemizde de başarıyla uygulanıyor. Kırışıklıklar, akne ve pigment lekeleri, selülitler, hamilelik ve diğer vücut çatlakları gibi kozmetik problemleri çözmede son derece yardımcı bir metot..

Green peeling nasıl etki ediyor?

Ciltteki yenilenmenin başarısı bitki karışımının içindeki mikrogranüller sayesinde gerçekleşir. Bu bölgede kan dolaşımı hızlandırılıp hücre metabolizması uyarılarak, hücrelerin oksijen alımı artar. çizgiler hafifler, kirlilik atılır, cildin canlanması, onarılması ve yenilenmesi aktive edilir. 5. gün cilt daha genç, taze ve düzgün bir görünüm alır.
Green Peel’in en belirgin özelliği doğal olmasının yanı sıra çok kısa zamanda ciltte gözle görülür bir iyileşmeyi sağlamasıdır. Green peel her hangi bir zararlı yan etkiye neden olmaksızın, yüzde olduğu gibi sırtta, karında, basende, kollarda ve bacaklarda gerektiğinde defalarca uygulanabilir.

İçeriği

Atkuyruğu (horsetail, ormanda yetişen):
Cilt sıkılaştırıcı, iltihap önleyici, kaşıntıyı hafifleticidir. Cildi soyucu etkisi vardır. Bağ dokusunu kuvvetlendirir.
Atkuyruğu (horsetail, sulak bölgelerde yetişen): Yoğun nemlendirici, sıkılaştırıcı, cildi kuvvetlendirici, yatıştırıcı, cilt çatlaklarını iyileştiricidir.
Altıncık ya da aynısafa çiçeği (marigold): Antimikrobiyal, iltihap önleyici, ödem çözücü, yatıştırıcı ve onarıcıdır.
Sarı sabır (aloe vera): Cildi koruyucu, nemlendirici, gerginleştirici, dolaşım düzenleyici ve kapiler sistemi güçlendiricidir.
Hercai menekşe (viole tricolor): Kepek çözücü, cildi rahatlatıcı, iltihap önleyicidir.
Papatya (chamomile): İltihap önleyici, sakinleştirici, tahrişi yatıştırıcı ve antimikrobiyaldir.
Yosun (spirulina platensis, algae; gölde yetişen): Cildin kan dolaşımını ve metabolizmasını kuvvetlendirir, salgı bezlerinin fonksiyonlarını düzenler.
Yosun (fucus vesiculosus, algae, denizde yetişen): Yoğun nemlendirici, cildi düzgünleştirici ve kan dolaşımını artırıcıdır.
Yosun (ulva lactuca, algen, deniz içindeki kayalarda yetişen): Çok yüksek C ve A vitamini içerir. Nem tutucu, sıkılaştırıcı ve rahatlatıcıdır.
Sinir otu (planceolata lanceolata, dar yapraklı): Sıkılaştırıcı, antimikrobiyal, iltihap önleyici ve cildi soyucu etkisi vardır..
Hercai menekşe (pansy): İltihap önleyici ve yatıştırıcıdır.
Ciğer otu (lungworth, tıbbi): Hücre yenilenmesini artırır. Esneklik ve sıkılık verir. Cildi soyucu etkisi vardır.
Koyun dili (ribwort): Sıkılaştırıcı, yenileyici, antimikrobiyal, enfeksiyon önleyicidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir