Ender Saraç’tan Selülit Tedavisi

Ender Saraç’tan Selülit Tedavisi

DR. Ender Saraç selülitler için hem bu sorunu bulunanlara hem de daha sonra oluşmamasını isteyenlere selülit yağı tarifi vermiş. Bizde bu yazımızda bunu sizinle paylaşalım istedik.

Şunda bir kere anlaşalım arkadaşlar. Spor yapmayan kişi için selülit oluşumu çok zor değil ve yaşınızda kaç olursa olsun mutlaka ilerde sizde de başlayacaktır. Bilmiyorum yararı var mı ama malzemelerine baktığım zaman bize zarar verecek bir şey olmadığını gördüm. Kısaca selülit sorunu bulunanların bunu denemesi gerekiyor.

Ender Saraç Selülit Yağı

Dr Ender Saraç bu sorun için, denenmiş ve etkisi kanıtlanmış, evde kendinizin hazırlayacağı bir selülit yağı tarifi verdi ve çok etkili dedi.

Arkadaşlar buradaki uygulamaları deniyorsanız yorum bölümünden yazınki diğer arkadaşlar da sonuçları takip edebilsinler ve onlar içinde fikir oluştursun.

GEREKLİ MALZEMELER:

* 1 Tatlı kaşığına yakın susam yağı,
* 8-10 damla biberiye yağı,
* 6-7 damla melisa yağı,
* 8-10 damla kekik yağı,
* 7-8 damla portakal yağı

HAZIRLANIŞI: Bütün yağları söylenilen miktarda güneş görmeyen bir yede porselen bir kap içinde karıştırın.

KULLANIM ŞEKLİ: Hazırlamış olduğunuz yağı selülit olan bölgelere masaj yaparak yedirin. Daha sonra tüm tuhafiyelerden temin edebileceğiniz, ham ipek kese ile cildiniz pembeleşinceye kadar, dairesel hareketlerle masaj yapın. Bu işlemden sonra yağlamış olduğunuz bölgeyi streç filmle sarıp yürüyüş veya egzersiz yapın. Son olarak da, duşa girin ve yine o bölgeye masaj yaparak yağı vücudunuzdan temizleyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir