8 Ağustos 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 10.09.2020 06:56

Günlük Burç Yorumları8 Ağustos 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

8 Ağustos 2019 Perşembe TERAZİ Burcu Yorumu:
Kendinizi ön plana çıkarmak için uygun bir gün değil ve bazı yeteneklerinizi ortaya koyma yönünde aceleci bir tablo çiziyor olmanız, size zarara verebilir. Çevrenizden yardım isteyebilirsiniz. Bazı dostlarınızın size önerileri olacak. Onların fikrini benimsemeniz şart değil. Özgünlüğünüzün gölgelenmesine izin vermek istemiyor olmanız, yankı uyandıracak.

8 Ağustos 2019 Perşembe AKREP Burcu Yorumu:
Enerjinizin yoğun olması sizi ve çevrenizi rahatsız edebilir. Olayları çok çabuk kavrayıp, hızlı bir şekilde etrafınıza yansıttığınız için sizi anlamak zorlaşıyor. Bugün, maddi güvencenizi destekleyen atılımları gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Partnerinizle aranızda para sorunları gündeme gelebilir. Onun harcamalarını denetlemek zorunda kalacaksınız.

8 Ağustos 2019 Perşembe YAY Burcu Yorumu:
Kişisel becerilerinizi, motivasyon gücünüzden destek alarak ortaya çıkaracaksınız. Engellere takılmak sizin için can sıkıcı bir ortama yaratsa da, işin içinden çok kolay sıyrılıyorsunuz. Bugün zihinsel aktivitelerinize yeni bir boyut getireceksiniz. Mesleki açıdan kendinizi dingin fakat yeni olaylara gebe hissediyorsunuz. Bugün midenizi yormamalısınız.

8 Ağustos 2019 Perşembe OĞLAK Burcu Yorumu:
Bugün, Merkür sizi olumsuz etkileyecek. Görüşmek istediğiniz kişilere ulaşma konusunda problemler yaşayabilirsiniz. Onların koyacağı sınırlar yüzünden, çelişkilerin artmasını sakin bir şekilde karşılamalısınız. Farklı ve sizi oyalayacak konular bularak, gününüzü dingin bir şekilde geçirmeniz mümkün. Eski dostlarınız aramalısınız.

8 Ağustos 2019 Perşembe KOVA Burcu Yorumu:
Maddi konularda istediğiniz konumu yakalamanız mümkün değil. Beklentilerinizin gecikmesi yüzünden, çabalarınızın olumsuz etkilenmesine izin vermemeli ve yeni durumlar için küçük bekleyişlere yer vermelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda oluşan kısır çekişmelere mantıklı yaklaşımınız, sizi haklı zemine taşıyor.

8 Ağustos 2019 Perşembe BALIK Burcu Yorumu:
Sizin sürekli değişim içinde olmanız karşı tarafı zorlayabilir. Kişisel ve ortak ilişkiler içinde olduğunuz kişileri şaşırtabilirsiniz. Bugün, mantık çerçevesi içinde değerlendirdiğiniz olayların olumlu sonuçlarını yakın bir zamanda alacaksınız. Yapmanız gereken işlerin çizelgesi zaten kafanızda mevcut. Sonuç alamayacağınız işler emek vermeyin.

8 Ağustos 2019 Perşembe KOÇ Burcu Yorumu:
Bugün, Ay’ın durumu aile içi paylaşımlarınızı gündeme getiriyor. Onlara olan bağlarınız güçlü bir şekilde ortaya çıkacak. Süregelen problemler için kolları sıvamanız ve bir takım sorunları çözmeniz gerekebilir. İş konusunda; birlikte çalıştığınız kişilerin davranış biçimlerine tepkisiz kalamadığınız için, sorunlardan kurtulmanız mümkün olmuyor.

8 Ağustos 2019 Perşembe BOĞA Burcu Yorumu:
Bugün, çevrenizde gelişen konulara karşı duyarlı olmanıza rağmen, yakınlarınıza bağlılığınız konusunda sizi sınayacak durumlar söz konusu olacak. Uzun süredir görmeyi arzuladığınız kişilerle bir araya gelmeniz, yeni olayların gündem belirleyicisi olarak karşınıza yeni koşullarıyla beraber gelebilir. Dengelerinizi koruma konusunda oto kontrolünüz mükemmel.

8 Ağustos 2019 Perşembe İKİZLER Burcu Yorumu:
Maddi konularda kendinizi emniyette hissetmek için başlattığınız eylemlerinizi sıkı bir şekilde denetlemek isteyeceksiniz. Bu konuda, iç disiplininizi kuvvetlendirmek adına yaptığınız savaştan olumlu sonuçlar alacaksınız. Bugün olaylara derin bir anlayışla yaklaşın ve abartmayın. Özellikle hiç kimseye söz vermemelisiniz.

8 Ağustos 2019 Perşembe YENGEÇ Burcu Yorumu:
Burcunuzda ilerleyen Ay ve Venüs, kişisel ilişkilerinizde geçmişe yönelik sorunları yeniden gündeme getirebilir. Bugün, tartışmalardan uzak kalmanızda yarar var. Kafanıza takılan soruların cevabını bulmakta zorlanabilirsiniz. Çevrenize karşı iyi niyetli davranışlarınız arkadaşlarınız tarafından yanlış algılanacak. Olaylara ince bir şekilde yorum getirmelisiniz.

8 Ağustos 2019 Perşembe ASLAN Burcu Yorumu:
Bugün, kendinizi baskı altında hissedeceksiniz. Duygularınızı istediğiniz gibi ifade edememenin verdiği gerilim ile dışa karşı gergin bir tablo sergileyebilirsiniz. Yüksek enerjinizin getirdiği bir yorgunluk söz konusu olabilir. Çevrenizde gelişen olumsuzluklara karşı tepkisiz ve duyarsız olmaya çalışın.

8 Ağustos 2019 Perşembe BAŞAK Burcu Yorumu:
Arkadaş çevrenizde sizden yaşı büyük birinden alacağınız önemli destekler, ufkunuzun açılmasına neden olacak. Kişisel gelişiminiz için gerekli donanımlar sizin adınıza gelişiyor. Oto kontrolünüzü kaybetmeden kendinizi yenilemek isteyişinizi; Merkür, zorlayabilir. Bugün, çelişkilere açık bir gününüzdesiniz. Sezgilerinizden faydalanabilirsiniz.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir