26 Ekim 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 15.09.2020 14:13

26 Ekim 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

26 Ekim 2018 Cuma BALIK Burcu Yorumu
Jüpiter’den önemli destekler almaya başlayacaksınız. Kişisel özgürlüğünüzü zedelemeyen tüm işlere hazırsınız. Çünkü bağımsızlık duyguları içinde hareket ettiğiniz zamana başarı yüzdeniz çok daha fazla artıyor Bugün olayları sürekli yargılayarak, duygusal tatminlerinizin çıtasını yüksek tutmak isteyeceksiniz.

26 Ekim 2018 Cuma AKREP Burcu Yorumu
Jüpiter ve Merkür burcunuzda ilerlerken, düşüncelerinizi abartmaktan yanasınız. Burcunuzun mantık burcu olduğunuzu biliyorsunuz. Rekabetçi yapınız aşkta da kendini gösteriyor. Sevgilerinizi farklı yaşadığınız için, yanlış anlaşılıyorsunuz. Tutkulu yapınız, sizi farklı ilişkilere sürüklerken, düşünmeniz gereken çok şey var.

günlük burç yorumları 26 ekim 201826 Ekim 2018 Cuma YAY Burcu Yorumu
Sabit düşüncelerden uzaklaştığınız zaman, kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. İnatçı yapınızın kendinize zarar verdiğini sizde biliyorsunuz. Venüs sizi çekici ve hoş yaparken, karşı cinse istediklerinizi yaptıracağınız bir gün içindesiniz. Yaratıcılığınızın ön planda olması sizi bir adım daha öne taşıyor. İlişkilerinizde başarılısınız.

26 Ekim 2018 Cuma OĞLAK Burcu Yorumu
Bugün iş ilişkilerinizde bir yoğunluk söz konusu. olacak. Birçok işinizi zincirleme halletmek zorunda kalacaksınız. Mücadeleci ruhunuzu ortaya çıkarın. Bugün, aşk konusunda onunla ilgili düşüncelerinize farklı bir şekilde yaklaşın, etrafınızdaki insanlardan ve koşullardan bağımsız olarak düşünün ve hareket edin.

26 Ekim 2018 Cuma KOVA Burcu Yorumu
Planlı bir şekilde davrandığınız zaman olaylar kendiliğinden rayına oturuyor. Bugün olaylara belli bir felsefeyle yaklaşarak, enerjinizi istediğiniz gibi dengeleyeceksiniz. Jüpiter tepe evinizde sizi önemli konular üzerinde yoğunlaşmanızı sağlayacak. Başlatacağınız çalışmalara bireysel yapmak isteyebilirsiniz.

26 Ekim 2018 Cuma KOÇ Burcu Yorumu
Başarılı bir iş dönemi yaşadığınız halde hedeflerinizde zorlanıyorsunuz. Çevrenizle kuracağınız olumlu iletişim size yardımcı olacaktır. Yaşam dengelerinizde aksaklıklar çıktığı zaman, içsel sıkıntınız artıyor. Bugün birçok sorunu çözmek zorunda kalabilirsiniz. Yapacağınız anlaşmalarda şartlar sizden yana olacak. Fırsatları doğru kullanmalısınız.

26 Ekim 2018 Cuma BOĞA Burcu Yorumu
Doğuştan araştırmacı bir ruha sahip oluşunuz, iş başarınızı olumlu etkiliyor. Bugün daha detaycısınız. Yeni bir iş projesi gündemde olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Girişimciliğiniz ve aktif yanınızla, çevrenize örnek oluyorsunuz. Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin.

26 Ekim 2018 Cuma İKİZLER Burcu Yorumu
İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Çevrenizle iş birliği içinde olacağınız bir gün. Bazı paslaşmalar sonucunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yaşama felsefi baktığınız için çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz.

26 Ekim 2018 Cuma YENGEÇ Burcu Yorumu
Kombinasyon burcunuz Akrep’e geçen Jüpiter’den olumlu destekler almaya başlıyorsunuz. Ortak dostlarınızla birlikte iş birliği içinde olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Bugün pratik işlerin çözümü sizi bekliyor. Uzun zamandır unuttuğunuz işlerin yeniden karşınıza gelmesini istemiyorsanız, hızlı hareket etmelisiniz.

26 Ekim 2018 Cuma ASLAN Burcu Yorumu
Kendinize özgüveniniz o kadar tam ki, hiçbir konuda hata kabul etmek istemiyorsunuz. Sizden çok şey bekleniyor. Her işe yetişmeniz mümkün değil. Üstelik ailenize de zaman ayırmalısınız. Her zamanki dengeli davranışlarınızla olaylara bir çözüm bulacağınızdan eminiz. Yeni dostlar her konuda size yardımcı olacaklar.

26 Ekim 2018 Cuma BAŞAK Burcu Yorumu
Sorumluluğunuzun artması sizi olumsuz yönde etkilediğini zannediyorsunuz. Aslında yaşam enerjinizin daha çok artıracak bir olay. İş konusunda, her türlü ayrıntıları hesaplamak zorundasınız. Çevrenize yorulduğunuzu belirtmek zorundasınız. Bugün şartlarınızı gözden geçirmeli ve içsel korkularınızı bir an önce yenmelisiniz.

26 Ekim 2018 Cuma TERAZİ Burcu Yorumu
Ay burcunuzda ilerliyor ve Jüpiter ve Merkür’den olumlu destek alıyorsunuz. Yeni başlangıçların her zaman gerginlik getirdiğini sizde biliyorsunuz. Bugün maddesel güvenliğiniz ön planda olacak ve kan bağı olduğunuz kişilerle tartışacağınız konularda onlara da söz hakkı vermeli ve hiç kimseyi görmezlikten gelmemelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir