22 Mart 2017 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 10.09.2020 17:22

22 Mart 2017 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

günlük burç yorumlarıİkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Bugün gerçekleşecek ay tutulması romantik ilişkilerde yaşanan gelişmelere hız kazandırabilir. Beğendiğiniz veya sevdiğinizin kişinin gerçekten sizin için uygun olup olmadığını, hayattan keyif alıp almadığınızı sorgulayabilir, ilişkinizin geleceğine dair kararlar alabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Ay tutulmasıyla birlikte önümüzde ki günlerde aile ilişkilerine odaklanmanız gerekebilir, ev içinde gerginlikler yaşanabilir. Kariyeriniz ve özel hayatınız arasında kalarak seçim yapmaya zorlanabilir ya da taşınma, gayrimenkul alım satımıyla ilgili kararlar alabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Önümüzde ki günlerde yakın çevrenizle ve sosyal medyayla ilişkilerinize bir vurgu olabilir. Kardeş, kuzen ve komşularla ilgili gerginlikler açığa çıkabilir ve duygularınızı ifade etmeye zorlanabilirsiniz. Kişisel gelişiminize katkıda bulunacak eğitimler ve yolculuklar gündeme gelebilir.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Bugün gerçekleşecek ay tutulmasıyla birlikte ekonomik konularla ilgili gelişmeler hız kazanabilir, borçlar ve alacaklar konusuna vurgu olabilir. Ortak kaynakların yönetiminde tek başınıza kararlar almanız, ilişkilerde sorunlara yol açabilir. Yeteneklerinizi doğru kullanamadığınızı fark edebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Burcunuzda gerçekleşen dolunay ve ay tutulması ilişkilerinize vurgu yapacaktır. Karşınızdakilerin bireysel kararlar alması, sizinle uyum içinde hareket etmemeleri gözünüze daha fazla batabilir. Hayatınızdan kimi çıkaracağınızla ilgili seçimler yapmaya zorlanabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Bugün gerçekleşecek dolunay ve ay tutulmasıkadersel temaları ve ilişkilerdeki sırları açığa çıkarabilir. Çalışma hayatınıza fazla zaman ayırmanızdan dolayı özel yaşamınızı ihmal ettiğinizi fark edebilirsiniz. Birden açığa çıkan düşmanlıklar ilişkilerinizin ne kadar kırılgan olduğunu gösterebilir.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Önümüzde ki günlerde içinde bulunduğunuz sosyal gruplarla ve arkadaşlarınızla aranızda gerilim yaşanabilir, dostlar arasında seçim yapmaya zorlanabilirsiniz. Bugün gerçekleşecek dolunayın ve ay tutulmasının enerjisiyle hedeflerinize varmak için acele edebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Bugün gerçekleşecek dolunay ve ay tutulması sosyal yaşamınızda hareketliliğe yol açabilir. Kariyerinizle ilgili gelişmeler hız kazanabilir ve bugüne kadar gösterdiğiniz çabaların sonuçlarını alabilirsiniz. Yeni bir görev üstlenmeniz halinde hayatınıza dair seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Bu ay tutulması hayat görüşünüz üzerinde etkili olabilir. Size yeni bakış açıları kazandıracak ilişkiler geliştirebilir, yabancı kültürlerden insanlarla bir araya gelerek yeni eğitim alanlarına yönelebilirsiniz. Fakat düşüncelerinizi açıkça ifade etmeniz sevdiklerinizle aranızın bozulmasına yol açabilir.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Önümüzde ki günlerde finansal konular ve duygusal paylaşımlar sorunlar yaşanabilir. Kazançlarınızı değerlendirirken bencilce hareket edebilir, kimseye danışmadan harcama yapabilirsiniz. Oysa ilişkileriniz bu kadar hassas bir dönemden geçerken karşılıklı taviz vermeniz gerekebilir.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Bugün karşıt burcunuzda gerçekleşecek dolunayın ve ay tutulmasının gergin enerjisi ilişkilerinizde kendini gösterecek. Önümüzde ki günlerde kendinizi; yakın ilişki de olduğunuz kişilerle, işbirlikleriyle, ortaklık ya da evlilikle ilgili kesin kararlara varmak zorunda hissedebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Çalışma ortamınızda yapılması planlanan değişiklikler, eleman alımı veya işten çıkarılmalar bugünlerde gerçekleşebilir. İş arkadaşlarınızla aranızda ki ilişkiler dolunay ve ay tutulmasının etkisiyle gerginleşebilir. Sağlık sorunlarına çözümler arayabilir, akrabalarınızla tartışma yaşayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir