20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 08.09.2020 18:55

Günlük Burç Yorumları20 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

20 Haziran 2019 Perşembe BAŞAK Burcu Yorumu:
Ay burcunuzda ilerlerken, yeteneklerinizin farklı bir yaratıcılığınızın ön plana çıkmasına yardım ediyor.Çevrenizden etkilenmek istemeseniz de, yoğun paylaşımlarda bu durumdan kaçmanız imkansız. Uzun süredir ihmal ettiğiniz dostlarınızın sizi aramaları sizi şaşırtırken, değişik duygularınızın da ortaya çıkmasına neden olacak.

20 Haziran 2019 Perşembe TERAZİ Burcu Yorumu:
Bugün her türlü şart sizden yana ve düşündüklerinizi gerçekleştirmek için daha ne bekliyorsunuz.Çevrenizde sizin için olumsuz düşünen kişilerin sizi yanıltması söz konusu olabilir dikkatli olmalısınız. Bazı olaylar zaman geçtikçe değer kazanacak ve son sözü siz söyleyeceksiniz. Kendinizle fiziksel anlamda ilgilenmelisiniz.

20 Haziran 2019 Perşembe AKREP Burcu Yorumu:
Olaylara soğuk bir mantıkla yaklaştığınız için, kendinizi ifade ederken hiç zorlanmıyorsunuz. Bugün yollarla ilgili gelişmeler söz konusu olacak. İstemediğiniz ve, planlarınızın dışında gerçekleşen durumlar için kendinizi fazla yormamalısınız. Seçici yönünüzü asla gölgeleyecek bir şey yapmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

20 Haziran 2019 Perşembe YAY Burcu Yorumu:
Kendinizi ifade etmek için özgür ruhunuz hiçbir şekilde zedelenmemeli ve siz düşündüğünüz her şeyi anında yapmalısınız. Farklı görüşlere saygınız var fakat aynı şeyi karşınızdaki kişiden de beklemeniz yanlış yorumlara neden oluyor.Bugün iyimser yapınızı bozacak ortamlardan kısa sürede uzaklaşmalı ve neşenizi kaybetmemelisiniz..

20 Haziran 2019 Perşembe OĞLAK Burcu Yorumu:
Tam siz bir olaya odaklaşıyorsunuz, o anda olayın seyri değişiyor ve yeniden yoğun bir çabaya giriyorsunuz.. Bugün derin düşüncelerden hızlı bir şekilde uzaklaşmalısınız. Farklı düşünmenin hiçbir zaman yararı olmadığını sizde keşfettiniz. Yakın dostlarınızla fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Kendinizi savunmalısınız..

20 Haziran 2019 Perşembe KOVA Burcu Yorumu:
Duygusal yönünüzü kolay ortaya çıkarmaktan yana değilsiniz. Zeki ve akıllı olmak sizi hak ettiğiniz yerlere getirmiyor hatta, çoğu kez her şeyle savaşmak zorunda kalıyorsunuz. Oysa yapmanız gereken o kadar çok şey var ve siz boşuna vakit kaybediyorsunuz. Bugün kapınızı kapatın ve iç sesinizle kalmayı deneyin.

20 Haziran 2019 Perşembe BALIK Burcu Yorumu:
Olayların merkezi olmak zorunda değilsiniz. Her şey sizin elinizin altından geçsin istiyorsunuz.. Karşı taraf size iyi niyetli davransa da, gereksiz bir kuşku içindesiniz ve hiçbir şeye güvenmiyorsunuz. Bugün güven duygusunun çok önemli olduğunu hissetmeli ve olayları irdelemeyi bir kenara bırakmalısınız.Yapacak çok işiniz var..

20 Haziran 2019 Perşembe KOÇ Burcu Yorumu:
Bugün yeni çalışmalara yönelik başarılı başlangıçlar söz konusu olacak.Ele aldığınız hiçbir konuyu gelişigüzel yapmadığınız için, sonuç sizin lehinize oluyor. Ailenizle ilgili küçük çekişmeler yaşayacaksınız. Herkesin istekleri farklı olabilir ve siz, anlayışlı davranmak konusunda, olumlu yaklaşımlar içinde olmalısınız.

20 Haziran 2019 Perşembe BOĞA Burcu Yorumu:
Ay ve Jüpiter beşinci evinizde yaratıcı yönünüzü körüklerken, hayallerinizde yenilikler yapabilir.. Partnerinizle aranızda çekişmeler söz konusu. Onu istekleri konusunda fazla ketum davranışlar içine giriyorsunuz. İlişkinizde yapıcı olmak size düşüyor.. Bugün dengelerinizi korumak, sorunlarınızı çözmek zorundasınız.

20 Haziran 2019 Perşembe İKİZLER Burcu Yorumu:
Venüs burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde iniş ve çıkışlar yaratıyor. Uzun süredir hiç kendinizi böyle değişken hissetmemiştiniz. Kafanızın içinde bir çok fikir uçuşuyor ve içsel sesinizin sizi yanıltmasına izin vermeden, kararlarınızı güçlü bir mantık çerçevesine oturtmak istiyorsunuz. Dinginlik çok önemli biliyorsunuz.

20 Haziran 2019 Perşembe YENGEÇ Burcu Yorumu:
Güçlü bir dönem ve bazı Yengeçler bu dönem önemli kararlar alacaklar. Maddi konularda atılım yapmak için önünüze çıkacak fırsatlardan yeterince faydalanmalısınız. Yeni başladığınız işleri tamamlayarak, önünüzdeki engelleri aşacaksınız. Açılımlarınızı doğru alanda kullanmalı ve ödüllenmeyi beklemelisiniz.

20 Haziran 2019 Perşembe ASLAN Burcu Yorumu:
Cazip ve çekici bir gün içinde olmak sizi sonsuz mutlu edecek. Özellikle katılacağınız davetlerde bir çok bakışın üzerinizde olduğunu hissetmek size mutluluk verecek.Çekiciliğinizi ortaya çıkaracak tüm doneleri kullanacaksınız. Partnerinizin zaman zaman canınızı sıkmasına izin vermemelisiniz. Kendinizi üzebiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir