1 Aralık 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 08.09.2020 15:35

1 Aralık 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

1 Aralık 2018 Cumartesi KOVA Burcu Yorumu
Ay burcunuzda ilerlerken, size sağlayacağı motivasyonu görmezlikten gelmemelisiniz. Partnerinizle farklı düşünceler içinde olacaksınız. Onun iyi niyetli yaklaşımları, sizin çevresel şartlarınıza uymayabilir. Duygusal ilişkilerinize hiç kimsenin karışmasını istemiyor olmanız, onunda bu konuda çaba göstermesini gerektirecek. Olaylara netlik getirmelisiniz.

1 Aralık 2018 Cumartesi BALIK Burcu Yorumu
Ani değişimlerden hoşlanmadığınız için, zihinsel ve bedensel bir gerilim söz konusu. İç dünyanızın karışıklığını bir an önce düzeltmeli, kendinize yeni bir motivasyon alanı sağlamalısınız. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler yapmayı seviyorsunuz.

günlük burç yorumları 1 aralık 20181 Aralık 2018 Cumartesi KOÇ Burcu Yorumu
Çevrenizdeki kişilerin fikirlerinden yaralanmak istediğiniz bir gün içindesiniz. Değişik düşüncelerden yola çıkarak sonuca daha fazla yaklaştığınızı görmekten mutlu olacaksınız. Bugün, koşullarınızı yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz. Çevrenizi inceliyor ve akıllıca kendinize pay çıkarıyorsunuz.

1 Aralık 2018 Cumartesi BOĞA Burcu Yorumu
Akıllı kişileri sevdiğiniz malum. Bugün ortak ilişkilerinizle birlikte hareket etmek zorunda kalacaksınız. Oysa siz, bireysellikten hoşlandığınız için, yapacağınız çalışmalarda kendi egolarınızı ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. Farklı ve değişik yöntemlerle çalıştığınız için, bazı sonuçların değişik alternatiflerini görebiliyorsunuz.

1 Aralık 2018 Cumartesi İKİZLER Burcu Yorumu
İdeallerinizle birlikte çevresel koşullarını gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Yanınızda çalışan kişilerin hızlı hareket etmesinden hoşlandığınız için, bugün seçeneklerinizi kendi isteklerinizle birlikte değerlendireceksiniz. Mars’ın olumlu desteği sayesinde, kendinizi enerjik ve hırslı hissetmeniz, küçük hatalar neden olabilir.

1 Aralık 2018 Cumartesi YENGEÇ Burcu Yorumu
Duygusal değişimlerinizden yola çıkarak, fikir çatışmalarından uzak kalmayı başarmalı ve bulunduğunuz ortamlarda düzgün gitmeyen durumları içinizden yargılamalı ve bu konuda taviz vermemelisiniz. Yaşamınızı kolaylaştırmak adına başlattığınız çalışmaların size kazandıracağı prestij önemli olacak.

1 Aralık 2018 Cumartesi ASLAN Burcu Yorumu
Çevresel koşulların sizi desteklemesine rağmen, içinize sinmeyen bir şeyler var sanki. Ay karşıt burcunuzda ilerlerken arkadaş çevrenizde olumlu tablolar oluşturuyor. Zamanınızı daha sistematik kullanırsanız, enerji alış verişleriniz olumlu gelişecek. Bugün öfkelerinizi denetim altında tutmayı başardığınız zaman, her işiniz kolaylaşacak.

1 Aralık 2018 Cumartesi BAŞAK Burcu Yorumu
Maddi konuların üstesinden gelebilmek için, bazı planlara ihtiyacınız var. Harcamalarınıza belli bir disiplin getirmeli ve karşınıza çıkan ani fırsatlardan faydalanmalısınız. Bugün kendinize zaman tanıyacak kadar vaktiniz olmayabilir ve çevrenizle birlikte hareket etmeniz gerekebilir. Biraz daha hızlanmalısınız.

1 Aralık 2018 Cumartesi TERAZİ Burcu Yorumu
Arkadaşlık ilişkilerinizde hareketli bir ortam paylaşmayı amaçladığınız bu gün içinde, çevrenizdeki kişilerin duygusal sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Gireceğiniz ortamlarda herkes, size problemlerini anlatmak isteyecektir. Kalbi boş olanlar için, her an her şey olabilir unutmasınlar.

1 Aralık 2018 Cumartesi AKREP Burcu Yorumu
Alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. Ay’ın bulunduğu konum, sizi daha da hassas yapıyor. Çevre ilişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız, fiziksel enerjinizi sportif olaylarda kullanmalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapmamalısınız. Bugün ailenizin istekleri karşısında bocalamalar yaşayabilirsiniz.

1 Aralık 2018 Cumartesi YAY Burcu Yorumu
Bugün düşüncelerinizi gizlemekten hoşlanıyorsunuz. Yapacağınız her türlü çalışmalarda, çevresel baskının üzerinde hissetmenizden kaynaklanan bir süreç yaşıyorsunuz. Enerjinizin üstünde hareket ettiğiniz zaman, sinirli ve asabi tavırlar sergiliyorsunuz.Dışa yansıttığınız tavırlarınızdan belli olmaması size özel bir yetenek.

1 Aralık 2018 Cumartesi OĞLAK Burcu Yorumu
Maddi sorunlarınızı yeniden gözden geçirdikten sonra, asıl yapmak istediğiniz planlarınızı ortaya çıkaracaksınız. Bugün akıllı ve işini bilen kişilere ihtiyacınız olacak. Yeni tanışacağınız kişilerin fikirlerinden etkilenmeniz mümkün. Akıllı kişilerle yapacağınız fikir alışverişinden karlı çıkacağınız için, sezgileriniz sizi yeniden şekillendirecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir