9 Aralık 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 11.09.2020 18:19

Günlük Burç Yorumları9 ARALIK 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

9 Aralık 2019 Pazartesi YENGEÇ Burç Yorumu:

Sabırlı yapınıza diyeceğimiz yok. Aşırı çalışkanlığınız çevrenizde size olumlu puan kazandırırken, çalışma gücünüzü ikiye katlıyor. Ailenizle ilgili yapıcı gelişmeler söz konusu olacak. Siz güzel duyguların insanısınız ve yaşama farklı bakıyorsunuz. Bugün, aile içi olaylara zarif bir şekilde yaklaşıyorsunuz.

9 Aralık 2019 Pazartesi ASLAN Burç Yorumu:

İş yaşamanızda bencil olduğunuzu söyleyenlere siz aldırmayın. Hiç kimsenin başaramayacağı işleri öylesine kolaylıkla yapıyorsunuz ki. Bugün, kişisel çalışmalarınızı çevresel ilişkilerinize güzel bir şekilde yansıtabileceksiniz. Zevkleriniz uğruna aşırılığa kaçıp bünyenizi zorlayabilirsiniz. Sağlık her şeyden önemli unutmayın.

9 Aralık 2019 Pazartesi OĞLAK Burç Yorumu:

Neptün, para evinizde ilerken, mesleki başarılarınızı toplumsal ilişkilerinizle paralel yürütüyorsunuz. Çalıştığınız yerde neler olup bittiğini takip ederek uygun kararlar almanız, başarıyı size yöneltiyor. Bugün, görüşeceğiniz kişilerin düşünceleri gündeminizi meşgul edecek boyutta olmamalı. Hava şartları romatizma ağrılarınızı nüksettirebilir.

9 Aralık 2019 Pazartesi KOVA Burç Yorumu:

Özgürlük konusunda,taviz vermediğiniz için yaşadığınız ilişkilerinizde, sürekli problemler yaşıyorsunuz. Bugün, duygularınızda farklı nüanslar arıyorsunuz. Sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı karşı taraf zor durumda kalıyor. Sürekli onun fikirleri eleştirmek yerine, ona biraz değer vermeye bakın.

9 Aralık 2019 Pazartesi BALIK Burç Yorumu:

İç dünyanız çok karışık olmasına rağmen; maddi konularda karşınıza çıkacak fırsatlara çekimser kalmak istemeyeceksiniz. İnandığınız konularda tecrübeleriniz söz konusu olacaktır. Bugün, hayallerinizi vurgulayacak konuların gündeme gelmesiyle motivasyonunuz olumlu bir şekilde artıyor. Uykularınıza dikkat etmelisiniz.

9 Aralık 2019 Pazartesi TERAZİ Burç Yorumu:
Bugün, Ay burcunuzda ilerlerken; ince ve kaliteli duygularınızı ortaya çıkarıyor. Fakat, aynı zamanda sizi hassas ve eleştirici yapıyor. Kırılmaya müsait yapınız sağlığınızı olumsuz etkiliyor. Çevrenizin sözlerine kulak asmayın. Partnerinizin sizinle ilgili düşünceleri pozitif. Hissettiğiniz duygular sizi doğru yola götürüyor ve haklı çıkıyorsunuz.

9 Aralık 2019 Pazartesi AKREP Burç Yorumu:

Aşk konusunda çekiciliğinizin farkındasınız. Karşı cinsin sizden etkilenmemeleri mümkün. Bugün, partnerinize umut ve gereksinimlerinizi açıkça belirtin. Alacağınız yanıtları dikkatle dinleyerek, doğru yerde olup olmadığınıza karar verin. Son günlerde fiziksel özelliklerinizle ilgili takıntılarınızı gündeme getirmeli ve sonuçlandırmalısınız.

9 Aralık 2019 Pazartesi YAY Burç Yorumu:

Gününüzün çok yoğun olduğu zamanlar bile, mutlaka kendinizi zaman ayırmalısınız. Bugün enerjinizi yerinde kullanmalısınız. Dostlarınızın da bir araya geleceği bazı ortamlarda kendinizi ispat edeceksiniz. Siz, organizasyon işleri tercih ederken, özgürlük duygularınız da ön plana almaktan hoşlanıyorsunuz.

9 Aralık 2019 Pazartesi BAŞAK Burç Yorumu:

Disiplinli yaşam biçiminiz, kuralsız yaşama tahammül edemiyor. Siz kendinizden memnunsunuz, fakat çevrenizin şikayetlerine duyarsız kalamıyorsunuz. Mükemmeliyetçi ve yargılayıcı yapınızdan dolayı, partnerinizle bazı istenmeyen sorunların gündeme gelme olasılığı çok fazla. Kendinizi frenlemelisiniz.

9 Aralık 2019 Pazartesi KOÇ Burç Yorumu:

İşinizle ilgili gerçekten güçlü olabilmeniz için; zayıf noktalarınızı kabullenmeniz, öğrenmeye ve öğretene karşı tepkili olmamanız gerekiyor. Bugün, karşılıklı ilişkilerinizde dengeli olmaya çalışıyorsunuz. Fikirlerinizde ısrarcı davranışlar sergilememek için kendinizi frenlemek zorundasınız. Coşkularınızın yüksek olduğu bir gün..

9 Aralık 2019 Pazartesi BOĞA Burç Yorumu:

Olağanüstü sabrınız ile kontrol mekanizmasını sizin kadar birleştirebilen insan azdır. Eğer çevreden zorlayıcı etkiler olmazsa, ele aldığınız her işi ideal yaparsınız.Birlikte çalıştığınız kişilerin kişisel yeteneklerine çok dikkat ediyorsunuz. Bugün, partnerinizle ortak ve yapıcı işler yapabilirsiniz. Onun enerjisi sizi olumlu etkiliyor.

9 Aralık 2019 Pazartesi İKİZLER Burç Yorumu:

İŞ: Sürekli yenilik peşinde koşmanız, sizi farklı kılıyor ve tercih edilen kişi yapıyor. Sabır konusunda fazla istikrarlı olmamanız işlerinizi aksatabilir. Bugün, Ay’ın bulunduğu konum, sosyal yapınızı ve aşk ilişkilerinizi birlikte harmanlamanıza neden oluyor. Sağlığınız konusunda fiziksel kazalara müsaitsiniz. Dikkatli olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir