3 Ekim 2017 Salı Günlük Burç Yorumları

3 Ekim 2017 Salı Günlük Burç Yorumları

günlük burç yorumlarıAKREP

Akrep burçları bugün ne hissediyorlarsa gerçek olacaktır. Hislerinize sonsuz güvenmeniz gereken bir gün. Bu durum sizde bir miktar tedirginlik yaratabilir, fazla şüpheci olabilirsiniz. Maddi anlamda aksiyon almak için uygun bir günde değilsiniz. Para pazarlıkları için bugün masaya oturmamalısınız.

YAY

Kendinize sınırlar koymakta, disiplini sağlamakta zorlanıyorsunuz. Bir tarafınız çalışmak, çabalamak, hedefe koşmak isterken, diğer tarafınız kaçmak, bulunduğunuz yerden uzaklaşmak ve parmağınızı bile kıpırdatmamak istiyor. Güçlü yatırımlar için uygun bir zamandasınız. Kaynaklarınızı rahatça arttırabilirsiniz. Bu sebeple çalışmanız gerekiyor.

OĞLAK

Sizin yapmak istedikleriniz ve sistemin size dayattıkları arasında kalabilirsiniz. Gücünüzü doğru kullanmanız gerekiyor. Eğer kariyerinizde belli adımlar atmak istiyorsanız, önce sistemin dayattıklarını bir miktar uygulamanız gerekecektir. Bazı kaygılarınızı arkadaşlarınız ile paylaşmak size iyi gelecektir. Yakın çevrenizle yaşadığınız problemler son buluyor.

KOVA

Yakın arkadaşlarınızdan istediğiniz şevkati göremiyor olabilirsiniz. Bu dönem düşüncelerinize, hedeflerinize, inandıklarınıza odaklanmanız faydanıza olacaktır. Dönem sizin için duygu değil akıl dönemi. İşler istediğiniz gibi gidebilir. Bunun için de hayatın soyut taraflarına değil somut taraflarına bakmalısınız.

BALIK

Özellikle borsada parası olan, birikimini başkalarının kaynakları üzerinden değerlendiren Balık burçları, bugün çok güzel kaynaklar sağlayabilirler. Eğer gününüzün bir kısmını bu konuya ayırabilirseniz, günü çok karlı bir şekilde kapatabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili bazı sınırları çizmekte zorlanıyorsunuz.

KOÇ

Koç Burçları dünkü ruhsal dalgalanmalarınız, 4 Ekim ‘de de devam ediyor olabilir. Haftaya biraz garip başladınız. Kendinizi pek kendiniz gibi hissetmiyorsunuz. Yarından sonra özünüze döneceksiniz merak etmeyin. İşleriniz oldukça yoğun gözüküyor. Nefes almaya vaktiniz yok desem abartmış olmam. Üzerinize fazladan yükler almış olabilirsiniz.

BOĞA

Boğa burcu işleriniz oldukça yoğun. Zaman zaman bu tempo sizi yorabilir ancak farkında olmadan bu sürede hayatınızı daha iyi dengeliyorsunuz. Kendinize zaman ayırma ihtiyacınız arttıkça dengeleri oturtacaksınız. 4 Ekim ‘de zihin enerjiniz yüksek. Uğraştığınız bir çok konuya rahatlıkla pratik çözümler geliştirebilirsiniz.

İKİZLER

Evdeki iletişim problemlerini düzenlemiş gözüküyorsunuz. Çok içten konuşmalar yapmaktan kaçınmalısınız. Bazı şeyler bırakın özeliniz kalsın. Hayat enerjiniz yükseliyor. İş hayatınızda bazı problemler var ve var olmaya da devam ediyorlar. Sizden önce bulunduğunuz pozisyona devredilmiş bazı sıkıntılı konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

YENGEÇ

Yengeç burçları 4 Ekim ‘de hayat enerjinizin azaldığını hissedebilirsiniz. Bir miktar sanatsal, duyularınıza hitap eden konulara zaman ayırabilirseniz rahatlayacaksınız. Duyularınızın okşanması gerekiyor. Bu güzel bir akşam yemeği yemek olabileceği gibi, masaj yaptırmak, bakım yapmak da olabilir. Size zarar veren düşüncelerinizi şifalandırma gücüne sahipsiniz, yeter ki isteyin.

ASLAN

Ev kuşluğunda ikinci gününüz olabilir bugün. Dünden pek farklı değilsiniz. Evinizde kendinizi rahat hissediyorsunuz. Biraz içinize kapanıksınız. İşlerinizi bitirir bitirnez evinize koşma arzunuz olması gayet doğal. Hayat enerjiniz düşük olabilir. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Etrafınızda fikirlerinizi paylaşabileceğiniz insanlara ihtiyaç duyuyorsunuz.

BAŞAK

Tıkır tıkır çalışıyorsunuz. Zihin enerjiniz o kadar yüksek ki, elinizden hiçbir iş kurtulamaz. Maddi anlamda dengeli bir şekilde hayatınıza devam ediyorsunuz. Şans hala sizden yana diyebilirim. Risk içermeyen yatırımlar için hala şansınız var. Belki bu dönem bir miktar birikim yapmayı deneyebilirsiniz.

TERAZİ

Terazi burçları 4 Ekim ‘de günlük rutinleriniz ve iş hayatınızda bazı sınırları kaldırıyorsunuz. Bu genişleme hali maddi anlamda kaynaklarınızın güçlenmesine yardımcı olabilir. Bu durum bazı Terazi burçları için ikinci, üçüncü bir iş sahibi olmak anlamına gelebilir. Günlük görevleriniz artabilir. Bazı ailevi problemler gündeme gelebilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı