15 Eylül 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 15.09.2020 09:02

15 Eylül 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

ASLAN
Bugün tüm gün AY yay burcunda seyahat edecek. Bugünü kendinize ayırın, sevdiğiniz şeyleri yapın, hobilerinize zaman ayırın, sanatsal aktivitelere katılın, gününüzü renklendirin. Bugün libidonuzda oldukça yüksek olabilir, varsa partnerinizle oldukça keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuk sahibi iseniz onların ihtiyaçları ile yakından ilgilenmeniz gerekebilir.

BAŞAK
Bugünün ana teması hoşgörü ve affetme üzerine olacaktır. Aile ilişkilerinde hoşgörülü olmayı deneyimleyebilirsiniz. Olası hataları çok fazla büyütmemeye özen gösterin. Aile ilişkilerinde potlar kırmamaya özen gösterin, Ev içinde kazalara, sakarlıklara karşı da dikkatli olun. Bugün evde kalmak yerine dışarı çıkın, sosyalleşin ve kalabalıklara karışın.

günlük burç yorumları 15 eylül 2018TERAZİ
İletişim kazalarına dikkat edin, ajandanızın tarihlerini, günlük iş programınız karıştırmayın. Trafikte de çok acele etmeyin, dikkatsizlik ve dağınıklık yüzünden organize olmakta zorlanabilirsiniz. Araştırma yapmak, okumak, yeni şeyler öğrenmek için harika bir gündür. Veya yeni bir eğitime başlamak için.

AKREP
Bugün sizler için para harcama günü adeta. Paranızın denetimini yapmak zor olabilir, denetimsiz bir şekilde harcamalar yapabilirsiniz. Size gelebilecek olan minik hediyelerle oldukça mutlu olabilirsiniz. Para hesaplarında olası hatalara karşı dikkatli olun. Kredi faiz oranları ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz.

YAY
Bugün tüm gün ay burcunuzda seyahat edecek, geçtiğimiz diğer günlere nazaran kendinizi daha hassas ve tepkisel hissedebilirsiniz. Çevrenizde gelişen olaylardan etkilenme katsayınız çok daha yüksek olabilecektir. Bugün duygusal kararlar vermek, duygularınıza teslim olmak için uygun bir gündür. Spor yaparken sakatlanmamaya dikkat edin.

OĞLAK
İçsel anlamda huzursuzluk, uyku düzeninde problem, yalnız kalma ihtiyacınızın artması, daha çok kafa dinleme isteği, ruhsal anlamda ortada hiçbir şey yokken bile yorgunluk hissedebilirsiniz. Bugün özellikle sağlığınıza çok daha özen göstermeli, ilaçlarınızı almayı unutmamalısınız.

KOVA
Bugün tüm gün Ay yay burcunda seyahat edecek. Bugün dostlarınızla bir araya gelmek, keyifli zamanlar geçirmenize neden olacak ortamlar yaratmak için harika bir gün. Özellikle bugün bir dostunuzun veya arkadaşınızın önemli bir derdine derman olabilirsiniz. Dostlarınıza akıl hocalığı yapmanız gerekebilir.

BALIK
Tüm gün kariyerinizi ilgilendiren konularda her ne kadar destekleyici etkiler söz konusu olsa da, dağınık, organize olmakta zorlanabilirsiniz de. İşinizi yaparken kime ne mailler gönderdiğinize dikkat edin, fazla açık sözlü davranmamaya da özen gösterin ve politik olmaya bakın.

KOÇ
Felsefi konulara karşı merak olabilir. Uzak bir yerlere gidebilme hayalleri kurulabilir. Bu zamanlarda bilinmeyenleri keşfetmeye odaklı olabilirsiniz. . Hukuksal konularla ilgili güzel olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz, yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir, iş arayanlar bu dönem özellikle çok uluslu bir firmada işe başlayabilirsiniz.

BOĞA
Hayatın bilinmeyen kısımlarına karşı felsefi yaklaşımlar geliştirmek isteyebilirsiniz. Devletle ilgili evraklarda ve kredi olanakları için olumlu bir gündesiniz. Başkalarına ait kazançlar, miras, ortaklaşa kazanımlar, çok çaba sarf etmeden elde edilecek olan gelirler, kredi, borç, alacak-verecek ilişkileri, ölüm, kayıplar, burs, sigorta primleri..vb gündeminizde olacaktır.

İKİZLER
Destek beklediğiniz her alanda rahatlıkla destekler bulabileceksiniz. Bugün yalnız kalmak için hiç uygun bir gün değil, planlar yapın, eğlenceli bir şeyler organize edin. Yalnız yeni ortak girişimler için hiç uygun bir değil. Çünkü birkaç gün sonra merkü geri hareket etmeye başlayacak .

YENGEÇ
Bugün günlük yapılması gereken angarya bir takım işleri halletmek, düzenlemek için harika bir gün. Fatura ödeyebilir, yaşamınızda eksik, yarım bıraktığınız konuları tamamlayabilirsiniz. İş yerinde fazla mesai yapmanız gerekebilir, işinizi yaparken aceleci davranmayın, panik olmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir