13 Ağustos 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 17.09.2020 19:37

Günlük Burç Yorumları13 Ağustos 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

13 Ağustos 2019 Salı OĞLAK Burcu Yorumu:
İş yerinizde bazen kişisel çıkarlarınız için tartıştığınızı düşünenler yanılıyorlar. Bu davranışınızın nedeni, sevdiğiniz kişilerin zor durumda kalmalarını önlemektir. Bugün yolların size sunacağı fırsatları gizli bir şekilde değerlendirmelisiniz. Paylaşımların her zaman doğru çıkmayacağını unutmamalısınız. Duygularınız saklamalısınız.

13 Ağustos 2019 Salı KOVA Burcu Yorumu:
Zorlandığınız bir iş konusunda, bazı şeyleri karşılaştırıyor ve yaptığınız bu beyin jimnastiklerinizden çok şeyler türetiyorsunuz. Zaten, yaratıcılığınızın başlangıç noktası da burada. Fakat, sadece kafanızın yattığı konularda bu şekilde davranıyorsunuz. Sevdiğiniz insanın, sizi anlamadığı gibi bir düşünce var içinizde.

13 Ağustos 2019 Salı BALIK Burcu Yorumu:
Bazı işlerinizin hallolması için başkalarından bağımsız davranmanız çok iyi olacaktır. Fakat diğer yandan, çevrenizde sizi yanlış anlayabilecek insanlar da var. Önemli olan sizin kendinizi rahat ettirebilmenizdir. İşbirliği içinde oduğunuz kişilerin sizi yanlış etkilemesine fırsat verdiğiniz sürece, sorunlarınız eksik olmayacak. Ani değişimlerden olumsuz etkileniyorsunuz.

13 Ağustos 2019 Salı KOÇ Burcu Yorumu:
Gözüpekliğinizin verdiği cesaret, diğer arkadaşlarınıza göre size zaman konusunda avantaj sağlıyor. Bu konu ile ilgili gözlerin üzerinizde olduğunu unutmayın. Bir nevi sanal diyebileceğimiz bu iletişim potansiyelini, konuşarak kışkırtıcı hale dönüştürmeyin. Çünkü; daha sonra size karşı somut karşıt davranışlar oluşuyor.

13 Ağustos 2019 Salı BOĞA Burcu Yorumu:
Hedeflediğiniz konulara ulaştığınızda, elde ettiğiniz mevzileri terk etmekte zorlanıyor veya sizin yararınıza da olsa, yeniliklere karşı anlık tepkiler verebiliyorsunuz. Bugün bazı düşünceleriniz yüzünden karar vermekte zorlanacak ve inatçı tavrınızı ortaya koyacaksınız. Merkür ve Ay’dan ters etkiler alıyorsunuz dikkatli olmalısınız.

13 Ağustos 2019 Salı İKİZLER Burcu Yorumu:
Düşündüğünüz her konu, kafanıza takılan her sorun için, konuşmaya ve fikir alış verişine ihtiyaç duyuyorsunuz. Böylelikle karşılaştırma eğilimlerinizi ve düzenleme isteklerinizi tatmin edebiliyorsunuz. Bu yönünüz oldukça iyi, fakat bazı bilmediğiniz konular üzerinde fikir yürüttüğünüz için, partnerinizle karşılıklı çatışmalar yaşamanız kaçınılmaz oluyor.

13 Ağustos 2019 Salı YENGEÇ Burcu Yorumu:
Bazı konularda geçmişten gelen duygusal ezikliklerinizin verdiği etki ile, çevrenizdeki insanları yönlendirmeye kalkıyorsunuz. Onlar, bunun farkına vardıkları zaman, karşılıklı olarak gereksiz anların gereksiz gerginliklerini yaşıyorsunuz. Bugün düşüncelerinizde, çevresel faktörlerin sizi olumsuz etkilemesine izin vermeyeceksiniz.

13 Ağustos 2019 Salı ASLAN Burcu Yorumu:
Bugün, sevdiğinize karşı haksızlık edebilirsiniz. Aykırı düşüncelere sahip olsanız bile kendi aranızda çözebileceğiniz konuları başkalarına yansıtmaktan kaçınmalsınız. Zaten mantıklı yapınızla bunun komik olduğunu görebiliyorsunuz da, yine de kendinizi alamıyorsunuz.Bugün organizmanızı fazla yormamalısınız..

13 Ağustos 2019 Salı BAŞAK Burcu Yorumu:
Ne zaman bir grup toplantısına katılsanız, karşı cinsin ilgisini çekiyorsunuz. Eğer, karşınızdaki kişi de iyi bir konuşmacı ve entelektüel bir yapıya sahipse, siz de bu ilgiyi karşılıksız bırakmıyorsunuz. Partnerinizin sizi yanlış anlamasını istemiyorsanız, onun size eşlik etmesine izin vermeli ve gereksiz dedikoduları önlemelisiniz.

13 Ağustos 2019 Salı TERAZİ Burcu Yorumu:
Gelişmiş olan adalet anlayışınız ve özgürlük duygularınızla, iş yerinizdeki arkadaşlarınıza fazla toleranslı davranıyorsunuz. Siz ekip çalışmalarının insanısınız. Bugün, evli olanlar için performans açısından olumlu birgün. Grup çalışmalarına katılacak ve mutlu olacaklar. Kalbi boş olanlar için kritik bir gün. Yeni tanışacakları kişilere dikkat etmemeliler.

13 Ağustos 2019 Salı AKREP Burcu Yorumu:
Sevdiğiniz insana karşı arzu dürtülerinizin çok fazla olması, sizi ona karşı hırslı ve ihtiraslı yapıyor. Onun her hareketini farklı bir şekilde yorumlamanız, aranızda gereksiz tartışmalara neden oluyor. Bugün çevrenizde, onunla ilgili her türlü konuşmaya duyarlı bir şekilde yaklaşmanız, partneriniz tarafından yanlış anlaşılacaktır.

13 Ağustos 2019 Salı YAY Burcu Yorumu:
İŞ: Güçlü ve pozitif düşüncelerinizle hedeflerinize çabuk ulaşmanız en büyük özelliğiniz. Bu yüzden, yaşamın getirdiği problemlerde pek zor durumlarda kalmıyorsunuz. En sıkıştığınız anlarda, beklemediğiniz bir yardım aalıyorsunuz. Bugün yatırımlarınız konusunda bir çok fırsatlar sizden yana olacak fakat yeniliklerden uzak kalmalısınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı