Yıldız Tilbe Robot Saldırısına Uğramış

Son Güncelleme: 16.09.2020 15:39

Enteresan geldi bana bu haber ve sizlerle paylaşayım istedim. Haberin içeriğini vereceğim ama robotlar derken burada twitter botlarını kasdediyor. Neyse fazla uzatmadan haberin ayrıntılarına ve detaylarına bakalım.

yildiz-tilbe-robotSevilen sanatçı Yıldız Tilbe, BVS Group’a ait Nossa Costa’da kendisini izlemeye gelen 500’ü aşkın hayranına muhteşem bir gece yaşattı. Programında pop ve arabeskin yanı sıra, fantezi, Türk Müziği ve halk müziği eserleri de seslendiren Yıldız Tilbe, geçen ay piyasaya çıkan 17’nci albümü ‘Şivesi Sensin Aşk’ından şarkılar da söyledi.

“ALLAH’A HAVALE ETTİM”
Sahnede hayranlarıyla sohbet de eden Yıldız Tilbe, Twitter’da başına ilginç bir olay geldiğini belirterek şunları söyledi: “Önce, Twitter’da bana yüzlerce kişi aynı mesajı yollamış zannettim, bir anlam veremedim. Kimsenin tavuğunu kışlamam da, bu kadar insanın bana aynı cümleyi yazmak için sözleşmelerini sağlayan sebep ne acaba, diye düşündüm. Kendimle şeref duyuyorum her halimle… O çocuklar bana niye öyle şeyler yazsınlar ki anlayamadım. Sanki hepsi tek elden çıkmış gibi mesajlar… Sonra beni uyardılar, yazan kişilerin hiçbiri gerçek değilmiş robot yazılımmış, çalınan profillermiş hepsi. Aynı anda binlerce kişi adına mesaj yazan robotmuş. Yani bana robotlar saldırdı anlayacağınız. Bu robot yazılımlar parayla herhangi bir kişinin veya kurumun maşası oluyormuş. Benim kimseyle hiçbir kavgam yok. Profilleri kullanılan çocuklar masumdur. Bunu yapan kişiyi ise Allah’a havale ettim.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir