Yılanların Öcü 47. Bölüm Fragmanı 14 Ekim

Bizim evdeki favori dizilerden birisi hatta show tv kanalına dila hanım dizisinden sonra hayat veren dizi diyebilirim. Benim izleme şansım olmadı ama konusu hakkında üç aşağı beş yukarı herkesin zaten Kadir İnanır ile Serpil Çakmaklı’nın oynadığı filmden anlıyoruz. Bu hafta da yılanların öcü yeni bölüm fragmanı olan 47. bölüm yayınlandı ve meraklıları için özeti ve konusu aşağıda.

yilanlarin ocu 47 bolum
Yılanların Öcü 47. Bölüm Hangi Kanalda Yayınlanıyor : Show tv

Yılanların Öcü 47. Bölüm Hangi Gün Çıkıyor : Çarşamba

Yılanların Öcü 47. Bölüm Saat Kaçta Başlıyor : 20:00

Yılanların Öcü Başrol Oyuncuları Kimler : Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Özgür Çevik, İpek Karapınar, Furkan Andıç

Yılanların Öcü 46. Bölüm Özeti ve Konusu : Bayram’ın evdeki varlığı ve artık orada çalışacak olması Kenan, Fatma ve Bayram arasındaki iplerin iyice gerilmesine neden olur. Kenan annesinin tehdidi yüzünden Bayram’ın evde kalmasını kabul etmiştir ancak bir yandan da bu kararla yaşamak onu perişan etmektedir. Fatma’nın evlen benimle demesi üzerine kontrolü yeniden ele alabileceğini düşünür. Bunu duyan Bayram ise Haceli’ye giderek kesinlikle Fatma’dan boşanmamasını söyler. Haceli’nin köşeye sıkıştırdığı Sait, deliye dönmüş ve Bilal’in oğlu Sinan’ı öldürmeye yemin etmiştir. Bilal ise Haceli’den oğlu Sinan’a korumalık yapmasını ister. Fatma’nın zengin bir eve kapak attığını öğrenen Şerife ise boş duracak değildir. Ancak Fatma’yı görmeye gittiği evde Fikret’le karşılaşan Şerife asıl büyük balığı yakaladığını anlar. Şimdi elinde Fatma’dan daha iyi para sızdırılacak biri vardır.

Yılanların Öcü 47. Bölüm Ne Zaman : Yılanların Öcü dizisi 47. bölümü show tv kanalında 14 ekim saat 20:00’de çarşamba akşamı sizlerle olacak.

Yılanların Öcü 47. Bölüm Fragmanı izle 14 Ekim Çarşamba

Leave a Reply

Your email address will not be published.