Vicdan 1.Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Vicdan 1.Bölüm Fragmanı izle

Kanal D yeni dizisi Vicdan ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Dizilerin birinin başlayıp birisinin aldığı kötü reytingler nedeniyle final yaptığı şu sıralarda Vicdan dizisi ekranlara gelecek.

vicdan-dizisi
Dizinin konusu hakkında da detaylar vereceğiz ancak başrol oyuncularına dikkat çekmek istiyorum. Devrim Yakut (Esma), Atilla Şendil (Muhsin), Yılmaz Gruda (Nafi), Hakan Karsak (Yılmaz), Celil Nalçakan (Faruk), Evrim Alasya (İclal), Bensu Soral (Müge), Fırat Altunmeşe (Emre) gibi rollerle karşımıza çıkacaklar.

Vicdan 1.Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/11/vicdan-dizisi-300×200.jpg’]http://videonuz.cdn.gostream.nl/flv/flvideo/vicdan-1-bolum-fragmani.mp4[/pro-player]

Vicdan dizisi konusu ise şöyle:
Olayların, yıllar önce İstanbul’un bir mahallesinde yaşanan ve dillere destan olan bir aşk hikâyesinin, yıllar sonra tekrar canlanmaya başlamasıyla geliştiği ’Vicdan’ın hikayesi şöyle:

“Yıllar sonra mahallesine geri dönmeye karar veren Keriman; ailesinin ve mazide kalan büyük aşkı Yunus’un hayatında tüm taşları yerinden oynatır. Efsane aşıklar Keriman ve Yunus’un yeğenleri Müge ve Emre’nin de teyzesi ve dayısı gibi birbirlerine aşık olmaları da kaderin garip bir cilvesidir. Aradan gecen yıllar içinde Yunus, giderek zenginleşmiş önemli bir işadamı olmuştur. Ortağının kızıyla nişanlanan Yunus, Keriman’ın gelmesiyle eski aşkını unutamadığını fark eder. Yunus’un hayatındaki en büyük zaafı Keriman’dır. Keriman da bu kadar yıl sonra bile hala ona ilk gün ki kadar aşıktır. Ne yazık ki, sadece Keriman’ın bildiği aşılamaz bir engel vardır Yunus’la aralarında. Bu engel Keriman’ın hem Yunus’a hem de ailesine karşı soğuk ve anlaşılmaz davranmasına sebep olur.

Yunus’un yeğeni Emre’nin yapacağı büyük hata, Keriman’la Yunus’un yollarını yeniden kesiştirir. Emre’nin hatası hem kendisini hem Müge’yi hem de iki tarafın ailelerini büyük bir utancın içerisine sokar.”

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.