Tatar Ramazan 13.Bölüm Fragmanı Ramazanı Bekleyen Kötü Sürpriz

Reklamlar

Tatar Ramazan 13.Bölüm Fragmanı Ramazanı Bekleyen Kötü Sürpriz

Çavuş’tan sonra özgür kalan Ramazan’da istanbula gelir ama hiç bir şey beklediği gibi değildir. Herkes değişmiş dostları yabancılaşmıştır. Ekrem ile Çavuş burada da Ramazan ile karşı karşıya gelecekler ve olaylar başlayacaktır.


Özgür kalan Ramazan, acı anılarla dolu Ovacık’la vedalaşır ve İstanbul’da onu çok uzun zamandır hasretle bekleyen sevdikleriyle kucaklaşır. Ancak fark edecektir ki ne dostları ne de düşmanları bıraktığı gibi değildir. Ekrem ve Çavuş, güçlerine güç katmış, İstanbul’un dört bir yanını kötülükleriyle kuşatmıştır. Ekrem, siyasi kariyeri için önemli adımlar atarken, Çavuş ise Beyoğlu’nun arka sokaklarında bir batakhaneler krallığı kurmuştur.

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/09/tatar-ramazan-300×150.jpg’]http://v5.tinypic.com/2s1obhg.flv[/pro-player]

Alin’i de bu krallığın zindanlarına kilitlemiştir. Çavuş onu, Elmas’ın ve babasının hayatını tehdit ederek yanında tutmaktadır. Bunu bilmeyen Elmas, defalarca Alin’i kurtarmaya çalışmış ancak buna gücü yetmemiştir. Tek umudu Ramazan’dır. Ramazan’ı umutla bekleyen biri de çok uzun zamandan beri ona gizli bir aşk besleyen Ayşe’dir. Ramazan’ın, babasının vasiyetindeki gibi işlerin başına geçmesini düşlemektedir. Ancak Ramazan, baba mesleğini sürdürerek oğluyla birlikte kendisine küçük bir dünya kurmaya kararlıdır.

Belaya bulaşmamaya yemin etmiştir. Ekrem ve Çavuş ise, onu yok etmek için karanlık planlarını çoktan devreye sokmuşlardır.”

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.