Su Gibi’de Songül Karlı Gelin Adayını Kovdu

Son Güncelleme: 05.09.2020 09:21

Su Gibi’de Songül Karlı Gelin Adayını Kovdu

Fox tv kanalında yayınlanan evlendirme programı su gibi programında yeni bir tartışma ve olay daha yaşandı arkadaşlar. Kadınlar arasındaki tartışma ile başa çıkamayan Songül Karlı gelin adayını stüdyodan kovdu.

songul-karliBu tür programlarda böyle şeyler yaşanıyor ve bundan sonrada yaşanmaya devam edecek gibi. Evlendirme programlarında aslında böyle şeylerin olması da reyting açısından da bence iyi oluyor. İşte haberin ayrıntıları :

Fransız gelin adayı Narin Hanım ile Fatih Bey’in görüşmeleri sırasında damat adayının sözlerini hatırlatan Aysun Hanım, yaptığı bir yorumla ortalığı karıştırdı. Fatih Bey’in Fransız olan gelin adayları için ‘cici kızlar’ dediğini hatırlatan Aysun Hanım, bu sözlere inanamadığını söyleyerek “Bu kadar samimiyetsizlik olmaz” dedi.

Songül Karlı Gelin Adayını Kovdu izle

Aysun Hanım’ın çıkışı stüdyoda büyük tepki çekerken bir başka gelin adayı da “Sen kimsin? Nasıl böyle konuşuyorsun? Kendini göstermek için laf atıyorsun, ama herkes senin rezilliğini görüyor” diyerek tepkisini dile getirdi.

Stüdyodaki tartışmanın mahalle kavgasına dönüşmesi üzerine devreye Uğur Arslan ve Songül Karlı girdi. Aysun Hanım’ı südyodan gönderen Songül Karlı, sonrasında açtı ağzını yumdu gözünü. Gelin adayını stüdyodan kovan Karlı, “Kimse kimseye sen gacısın, siz paçozsunuz diyemez. Herkes önce kendine bakacak. Kim kime akıl verebilir. Hepimiz birbirimize örnek olalım. Ağır başlı olalım. Kötü konuşmanın anlamı yok. Ben de o zaman Bağcılar gacısıyım, Tokat gacısıyım. Herkes herkese her şeyi söylüyor” diyerek tepkisini dile getirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir