Star Medya Grubu Bir Kanal Daha Açıyor

Reklamlar

Star Medya Grubu Bir Kanal Daha Açıyor

Star Medya grubu deyince hemen aklınıza star tv geliyor biliyorum ama star tv değil star gazetesi ve kanal 24 kanalları sahibi star medya grubu bir kanal daha açmaya hazırlanıyor.

star-medyaBir zamanlar tüm metro istasyonlarında tren garlarında ve deniz otobüsü seferlerinde açık olarak gördüğüm kanal 24 şu günlerde hala yayınlarına devam ediyor mu bilmiyorum ama yeni bir kanal daha açacaklarına göre bu işe büyük kaynak ayırmışlar gibi görünüyor.

Daha önce içerik ortaklığı modeliyle grubun bünyesinde yer alan Karamel projesi yeniden yapılandırılarak zenginleştirildi.

Yeni bir isim ve lansmanla Nisan ayı içinde yayına geçecek yeni televizyon kanalı sinemadan gençlik programlarına, kadın programlarından çizgi filme kadar geniş bir yelpazede yayın yapacak. Kanal, ödüllü filmler, dünya ekranlarında ses getiren dizilerin yanı sıra özel sinema kuşaklarına da yer verecek.

Star Medya Grubu’nun 2013 yatırım planları doğrultusunda çalışmaları 5 aya yakın bir süredir devam eden yeni televizyon projesi, formatı ve yayın politikasıyla da sektöre yeni bir soluk getirecek.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.