Sevilay Yükselir Fethullah Gülen Videosunu Savundu

Reklamlar

Daha önce bu konu ile ilgili yazımızda videonun aslını anlatmıştık ama Sevilay Yükselir hala küçük Fethullah cümlesindeki o söylemin belden aşağı olduğunda ısrarlı. Bunu da neden inanmadığı halde yapıyor anlamış değilim çünkü kendi yayın arkadaşları bile inanmamışlar ki sorguluyorlar.

Dün akşam şok şok diyerek yayınladıkları vaaz, video paylaşım sitesi youtube üzerinde zaten varmış ve izleyen de bir çok kişi var. Kaçırdık yakmak istersek zorla aldık kırık cd’ler felan masaya konmuş bir görseydiniz akşam tam bir komedi vardı kanalda.

Dün akşam A Haber’de Sevilay Yükselir’in sunduğu Yüzde Yüz Siyaset’te Fethullah Gülen’in görüntüleri yayınlanmıştı. Yayınlanan görüntüler arasında “Küçük Fethullah” tabirinin geçtiği video tepki çekmişti. Yayın sırasında sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine Fidel Okan videoda geçen tabiri açıklığa kavuşturmuştu.

VİDEOYU BU AKŞAM DA SAVUNDU
Bu akşam da A Haber’de yayınlanan Deşifre programına konuk olan Sevilay Yükselir, moderatör Mehmet Ali Önel’in eleştirileri üzerine videoyu savundu.

[pro-player]http://videonuz.cdn.gostream.nl/flv/flvideo/sevilay-yukselir-kucuk-fethullah-videosunu-savundu.mp4[/pro-player]

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.