Ramiz Karaeski ve Ezel düşmanmı olacaklar

Reklamlar

Ezel dizisinin yeni bölümünde ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Ramiz dayı neden Ezel’i bu oyun içinden çıkarmak istemiyor anlamadım. Anlamadığım bir başka konuda geçen bölümde Ali’nin Ramiz Karaeskinin oğlu olması yönündeki iddaların bu bölümde biraz azalması oldu. Çünkü Ramiz dayı Ali’yi dizinin son anlarında yine Ezel’e hedef gösterdi.

Belki sizlerde yorumlarınız ile katkı sağlayabilir insanların kafalarındaki düşüncelerin daha belirgin şekillerde şekillenmesine yardımcı olabilirsiniz. Bu yüzden yorum yapmaktan kaçınmayın..

Ezel dizisi kısa zamanda Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden ve en çok konuşulan dizilerinden birisi oldu ama bunda Ramiz karakterininde etkisi az değil.

Ramiz dayı kafaları karıştırmaya devam edecek ve seyirciye bir iyi şekilde birde kötü adam imajı ile görünmeye belli süre daha devam edeceğe benziyor.

Dizinin sonlarına doğru yada belli bir bölümden sonra Ali karakterinde hafif değişiklikler olacağını düşünüyorum. Filmde Ali karakteri suçlu fakat olaylar içerisine istemeden giren bir iyi katil rolünde. İyi katil olmaz demeyin ama durum bunu gösteriyor. Son bölümden okuduklarım benim bunlardı peki ya siz neler gözlemlediniz?

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.