Paramparça 34. Bölüm Fragmanı 28 Eylül

Son Güncelleme: 03.09.2020 06:43

Star tv kanalında her pazartesi yayınlanan benim pek izlemediğim hatta bir bölümünü bile izlemedim nedense ama çoğu kişinin izlediğini bildiğim paramparça yeni bölüm fragmanı 34 yayınlandı. Paramparça 34.bölüm özeti ve konusu hakkında bilgiler verdikten sonra fragmanı izlemeye geçebileceksiniz.

paramparca 34 bölüm
Paramparça 34. Bölüm Hangi Kanalda Yayınlanıyor : Star Tv

Paramparça 34. Bölüm Hangi Gün Çıkıyor : Pazartesi

Paramparça 34. Bölüm Saat Kaçta Başlıyor : 20:00

Paramparça Başrol Oyuncuları Kimler : Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay Civan Canova, Tolga Tekin, Cemal Hünal, Nursel Köse, Güneş Emir, Alina Boz, Leyla Tanlar ve Burak Tozkoparan

Paramparça 33. Bölüm Özeti ve Konusu : Hayatındaki en değerli insanın kaybından sorumlu tuttuğu Cihan ve Dilara’ya yıllardır kin besleyen Harun, artık intikam için hazırdır. Elindeki gençlik fotoğrafına her baktığında, “Aldıkları her nefesi onlara zehir edeceğim” diyen Harun planlarını birer birer hayata geçirmeye başlar. Yalıdaki olaylarla uğraşan ve kontrolünü kaybetmeye başlayan Cihan ise düşmanı Harun’dan habersizdir. Bir tek Gülseren’in yanında huzur bulan Cihan, “Bütün fırtınalara hazırım” sözleriyle Gülseren’e aşkını anlatırken, hiç tahmin etmediği biri bu ana tanıklık eder.

Paramparça 34. Bölüm Ne Zaman : Paramparça dizisi 34. bölümü star tv kanalında 28 eylül saat 20:00’de pazartesi akşamı sizlerle olacak.

Paramparça 34. Bölüm Fragmanı izle 28 Eylül Pazartesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir