O Ses Türkiye Çiğdem Bezci Ağladı ve Ağlattı

Reklamlar

O Ses Türkiye Çiğdem Bezci Ağladı ve Ağlattı

o-ses-turkiye-cigdem-bezciÇok izlenen yarışma programında yine duygulu anlar yaşandı. Antalya’dan yarışmaya katılan Çiğdem Bezci trafik kazası sonucu sağ bacağını kaybetmiş ve hayattan umudunu asla yitirmemişti. Onun hayat hikayesi ve muhteşem sesi herkesi etkiledi hatta juri üyeleri bile daha bu kötü kazayı öğrenmeden sırf sesinden dolayı döndüler.

İşte detaylar:
O Ses Türkiye’nin yarışmacılarından Çiğdem Bezci’nin hayat hikayesi seyircilere duygulu anlar yaşattı.

TÜM ENGELLERE RAĞMEN DİMDİK
O Ses Türkiye isimlerinden Çiğdem Bezci, sözü müziği Yıldız Tilbe’ye ait olan Seni Sana Bırakmam adlı duygusal parçayı seslendirdi. Sesi ile jüriyi etkileyen Çiğdem Bezci, 4 jüri üyesinin dönmesi ile gözleri doldu. Ebru Gündeş’in ‘niye ağlıyorsun’ sorusuna ‘şu an ayakta duramıyorum heyecandan değil mutluluktan’ diyerek cevapladı.

[pro-player width=’495′ height=’415′ type=’video’]http://videonuz.cdn.gostream.nl/flv/flvideo/cigdem-bezci-seni-sana-birakmam-o-ses-turkiye.mp4[/pro-player]

DUYGULU ANLAR YAŞANDI
Çiğdem Bezci geçirmiş olduğu trafik kazası sonucu sağ bacağını kaybettiğini söyledi. Bezci kocasının onu zor zamanında hiç yalnız bırakmayarak sürekli ilgilendiğini ve ona baktığını anlatması jüri üyelerini duygulandırdı, seyircilerden bazıları gözyaşlarını tutamadı.Seyirciler ise Bezci’nin yorumuna hayran kaldı ve şarkıyı tekrar söylemesini istedi.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.