O Hayat Benim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Reklamlar

Başrollerinde Keremcem,Ezgi Asaroğlu,Ceren Moray ve Sinan Albayrak gibi deneyimli oyuncuların yer aldığı Fox Tv kanalının belkide geçen sezon en sevilen dizisi yeni sezon için hazırlıklarına başladı bile. Hatta O hayat benim yeni sezon fragmanı yayınlandı ve şu an herkes merakla yeni oyuncular kimler neler olacak merak etmekte.


Merak ediyorsunuz o hayat benim ne zaman başlayacak diyorsunuz değil mi hemen cevaplayalım. O Hayat Benim yeni sezonun ilk bölümüyle 6 Eylül Pazar akşamı 20.15′te FOX’ta!

Fox TV’de Eylül ayında yeni sezonuyla ekrana gelecek olan O Hayat Benim’e yeni bir oyuncu daha katıldı. Başrollerinde Keremcem ile Ezgi Asaroğlu’nun bulunduğu, yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği diziye yeni bir isim daha katıldı. Keremcem’in eski sevgilisini Survivor’da yarışan Larissa Gacemer canlandıracak. Larissa Gacemer 2013 yılında ekrana gelen Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında rol almıştı. Larissa Gacemer daha önce ATV ekranlarında kısa süre yayınlanan Krem dizisinde de başrol oynamıştı. Bu rol için daha önce Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan’a teklif götürülmüş fakat karşılıklı anlaşamamışlardı.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.