O Hayat Benim 14.Bölüm Fragmanı 25 Mayıs

Reklamlar

O Hayat Benim 14.Bölüm Fragmanı izle 25 Mayıs 2014 Pazar

Son zamanlarda en fazla dikkat çeken dizilerden birisi ve zorlu Pazar günleri için Fox tv kanalını kurtarıyor tek başına. Dizi de olaylar heyecanlı ve etkili bir şekilde anlatılmaya çalışıyor.

o-hayat-benim-14-bolum
Bu hafta neler izlediğimize gelince ve gelecek hafta neler olacağına dair fikir oluşturması bakımından geçen haftanın özeti ve konusunu da sizlerle paylaştık.

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/05/o-hayat-benim-14-bolum.jpg’]http://videocdn2.pivol.com/rotavideo/file/150520141848464152568.FLV[/pro-player]

İstimlak hiç beklenmedik bir biçimde son anda durur. Efsun Seçil’den arka plandaki nüfuzlu kişinin Asım olduğunu öğrenir. Hülya’yla kozlarını paylaşmak için harekete geçer. Nuran ile İlyas’ın bir telaşı bitmiş biri başlamıştır. İlyas Bahar’a her şeyi itiraf eden bir mektup yazmıştır. Bahar hepsi için pimi çekilmiş bir bombadır. Fulya çocuk özlemi içindeyken Mehmet Emir de kızının yarattığı sorunlarla uğraşmaktadır. Bahar ve Ateş tüm engellere rağmen kavuşmuştur. Efsun kararlıdır, Bahar’ın şirkete gidip gelmesini, Ateş’i görmesini engellemelidir. Ne olursa olsun bu aşkı önüne geçmelidir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.